ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич - Чорнобильська АЕС, яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів Чорнобильської АЕС і підприємств, що провадять діяльність у зоні відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стосовно закриття Чорнобильської АЕС ()

Кабінет Міністрів України і Уряд Республіки Білорусь (далі - Сторони), з метою реалізації положень статті 5 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич - ЧАЕС, яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів ЧАЕС і підприємств, зони відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стосовно закриття ЧАЕС () (далі - Угода), домовились про таке:

Українська сторона бере на себе зобов'язання до кінця 2009 року за погодженням з Білоруською стороною підготувати технічну документацію (крім кошторисної частини) та виконати такі види робіт з метою облаштування і технічного оснащення білоруської частини міжнародного пункту пропуску "Комарин (Республіка Білорусь) - Славутич (Україна)":

здійснити відсипання землі та перемістити два павільйони прикордонної служби з винесенням їх за полотно автодороги (в'їзд та виїзд);

заасфальтувати узбіччя дороги білоруської частини міжнародного пункту пропуску "Комарин (Республіка Білорусь) - Славутич (Україна)" та узбіччя на під'їздах до нього на відстані 20 м;

встановити два павільйони (для митної та прикордонної служби) на два робочих місця кожний, у районі існуючого намету з облаштуванням захисного піддашка від атмосферних опадів;

провести підключення новостворюваних робочих місць з прокладанням необхідних комунікацій;

встановити два додаткових шлагбауми з електроприводами;

устаткувати переносним розділювальним загородженням існуючу смугу руху для учасників транзитного проїзду;

передбачити освітлення смуги руху для учасників транзитного проїзду;

перемістити стійки існуючих стаціонарних систем радіаційного контролю;

установити інформаційні щити та дорожні знаки перед пунктом пропуску.

Сторони погодили необхідність технічного оснащення білоруської частини міжнародного пункту пропуску "Комарин (Республіка Білорусь) - Славутич (Україна)" такими засобами:

ПЕОМ останнього покоління - 2 комплекти;

принтер лазерний - 1 шт.;

дозиметр пошуковий - 1 шт.;

джерело безперебійного живлення - 2 шт.

У разі збільшення потоків учасників транзитного проїзду сторони проведуть консультації з питання необхідності здійснення додаткового облаштування і технічного оснащення білоруської частини міжнародного пункту пропуску "Комарин (Республіка Білорусь) - Славутич (Україна)".

Білоруська сторона створює умови для проведення вищезазначених робіт, забезпечує проведення експертизи, узгодження технічної документації і контроль за їх проведенням.

Сторони спільно здійснюють приймання об'єктів після закінчення їхнього облаштування відповідно до законодавства Республіки Білорусь.

Органами, відповідальними за реалізацію проекту облаштування і технічного оснащення білоруської частини міжнародного пункту пропуску "Комарин (Республіка Білорусь) - Славутич (Україна)", є:

від Української сторони - Державне спеціалізоване підприємство "Чорнобильська АЕС";

від Білоруської сторони - Державний митний комітет Республіки Білорусь.

Цей Протокол набуває чинності з дати набуття чинності Угодою () та є її невід'ємною частиною.

Вчинено в м. Чернігові 20 січня 2009 року у двох примірниках, кожний українською та російською мовами, причому обидва тексти автентичні.

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд Республіки
Білорусь

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали