ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації

Кабінет Міністрів України та Уряд Республіки Таджикистан, далі - Сторони,

домовилися про таке:

Стаття 1

Абзац другий статті 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації викласти у такій редакції:

"Уповноважені органи" - Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Головне управління із захисту державних секретів при Уряді Республіки Таджикистан;".

Стаття 2

Цей Протокол є невід'ємною частиною Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації в м. Душанбе 2 квітня 2004 року.

Стаття 3

Цей Протокол набирає чинності з дати отримання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання ним чинності.

Вчинено в м. "___" _ ____ року у двох примірниках, кожний українською, таджицькою і російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.

У разі виникнення розбіжностей у тлумаченні й застосуванні положень цього Протоколу переважну силу матиме текст, викладений російською мовою.

 

За Кабінет Міністрів
України

За Уряд
Республіки Таджикистан

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали