ПРОТОКОЛ
між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Грузії про консульське співробітництво

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 12.07.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 12.07.97

Міністерство закордонних справ України і Міністерство закордонних справ Грузії, надалі іменовані "Сторони",

прагнучи сприяти подальшому розвитку дружби, добросусідства і співробітництва між Україною та Грузією,

ґрунтуючись на взаємній заінтересованості в розвитку співробітництва та оперативному вирішенні проблем в консульській області,

вважаючи за необхідне забезпечити діючий захист прав та інтересів юридичних осіб і громадян України та Грузії за кордоном,

погодились про таке:

Стаття 1

Сторони регулярно, не менше одного разу на рік, а у разі необхідності і частіше, проводитимуть по черзі в Києві і Тбілісі консультації та переговори між керівниками консульських служб з питань, що представляють взаємний інтерес. Для розгляду конкретних питань можуть створюватись експертні та робочі групи. Порядок денний і строки проведення консультацій та переговорів Сторони погоджуватимуть заздалегідь.

Стаття 2

Сторони сприятимуть всебічному співробітництву консульських служб у різних сферах консульської діяльності, ознайомленню з цією метою з досвідом роботи одна одної на основі організації і проведення консультацій.

Стаття 3

Сторони систематично обмінюватимуться інформацією з усього комплексу проблем, що представляють взаємний інтерес і пов'язані з теорією та практикою консульської роботи.

Стаття 4

1. Сторони надаватимуть одна одній, у разі необхідності, взаємну допомогу у третіх державах, де немає дипломатичних представництв та консульських установ однієї із Сторін у питаннях захисту прав та інтересів юридичних осіб і громадян Сторін.

2. Питання захисту прав та інтересів юридичних осіб і громадян Сторін вирішуватимуться дипломатичними каналами у кожному конкретному випадку окремо.

Стаття 5

Сторони сприятимуть тісному співробітництву між консульськими установами України та Грузії у третіх державах, зокрема в таких сферах, як:

- сприяння розвитку економічних, науково-технічних, культурних, та інших зв'язків України та Грузії з державою перебування;

- вивчення питань, що відносяться до консульської тематики у діяльності держави перебування та взаємна інформація про них.

Стаття 6

За взаємною згодою Сторін до цього Протоколу можуть вноситися доповнення та зміни.

Стаття 7

Цей Протокол набуває чинності з моменту підписання і діятиме протягом п'яти років. Він автоматично продовжуватиметься на наступні п'ять років, якщо за шість місяців до закінчення чергового п'ятирічного строку жодна із Сторін не надішле іншій Стороні письмового повідомлення про своє бажання припинити його дію.

Вчинено в м. Тбілісі, 12 липня 1997 року у двох примірниках, кожний українською, грузинською та російською мовами, при цьому всі тексти мають однакову силу. З метою тлумачення положень цього Протоколу застосовується текст російською мовою.

 

За Міністерство закордонних справ України

За Міністерство закордонних справ Грузії

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали