МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ N 104
засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

від 20 жовтня 2017 року

Протокол затверджено наказом Міністерства інфраструктури України від 7 листопада 2017 року N 375 (Наказ N 375)

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі - Комісія) у складі: голови Комісії - Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Тришкалюка І. М., Хмарського С. Г., Басараба П. Д., Главацького П. В., Дробот Ю. С.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1.

СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 N 365 "Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 12.09.2017 N 302) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 N 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за N 759/9358 (далі - Порядок).

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" з паритетними партнерами - польським перевізником EWE-Trans Sp z o.o. та чеським перевізником Firma Vital Euro Trans s.r.o. про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту НАДВІРНА - ПЛЗЕНЬ в частині зміни часу відправлення, прибуття, відправлення та прибуття у зворотному напрямку, заміни альтернативного пункту пропуску.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту НАДВІРНА - ПЛЗЕНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1)*.

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Паславський Я. А. з паритетним партнером - італійським перевізником S.E.A.F. s.a.s. Ferrazza Amgelo про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - БАРІ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Паславський Я. А.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - БАРІ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2)*.

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Паславський Я. А. з паритетним партнером - італійським перевізником S.E.A.F. s.a.s. Ferrazza Amgelo про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - БЕНЕВЕНТО.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Паславський Я. А.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - БЕНЕВЕНТО строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3)*.

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ТДВ "Ковельське АТП" та ТДВ "Нововолинське АТП-10708" з паритетним партнером - польським перевізником P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z.o.o. про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - ЩЕЦИН в частині зміни часу прибуття у зворотному напрямку, доповнення зупинками та заміни паритетного партнера.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ТДВ "Ковельське АТП" та ТДВ "Нововолинське АТП-10708".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - ЩЕЦИН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4)*.

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" та ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером - латвійським перевізником SIA "NORMA-A" про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - РИГА в частині заміни часу відправлення, прибуття, відправлення та прибуття у зворотному напрямку та доповнення паритетним партнером ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс".

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" та ТОВ "Українські лінії".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - РИГА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5)*.

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "Колісніченко" з паритетним партнером - польським перевізником EAST WEST HELP DESK Sp. z o.o. про внесення змін до маршруту ХМІЛЬНИК - ВАРШАВА в частині зміни часу відправлення у зворотному напрямку, доповнення зупинками та альтернативним пунктом пропуску.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ПП "Колісніченко".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМІЛЬНИК - ВАРШАВА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6)*.

7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТДВ "АТП 10706" з паритетними партнерами - польськими перевізниками PKS "POLONUS" про продовження та внесення змін до маршруту КОВЕЛЬ - ВАРШАВА в частині зміни часу відправлення та прибуття.

Голосували одноголосно щодо відхилення заяви перевізника ТДВ "АТП 10706".

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТДВ "АТП 10706" на підставі абзацу п'ятого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Авто Лінії Волині" з паритетним партнером - польським перевізником KREZY TUR z.o.o. щодо внесення змін до маршруту ЛУЦЬК - ВАРКА в частині зміни часу прибуття, відправлення та прибуття у зворотному напрямку.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТОВ "Авто Лінії Волині".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРКА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7)*.

9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" з паритетним партнером - польським перевізником Polbus-Pks Spolka zo.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - ВРОЦЛАВ в частині зміни паритетного партнера та доповнення альтернативним пунктом пропуску.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631".

ВИРІШИЛИ: внести змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - ВРОЦЛАВ, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8)*.

10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" з паритетним партнером - польським перевізником Wencel-Tourist Sp. zo.o. про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - КРАКІВ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631".

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на виконання регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - КРАКІВ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9)*.

11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" з паритетним партнером - польським перевізником EWE-TRANS Sp. z.o.o. про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - ЖЕШУВ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631".

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на виконання регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - ЖЕШУВ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10)*.

12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ТДВ "Коломийське АТП" та ФОП Остапа В. М. з паритетним партнером - польським перевізником PKS "SOKOLOW" w Sokolowie Podlaskim S.A. про продовження дії дозволу та внесення змін до маршруту КОЛОМИЯ - ПОЗНАНЬ в частині зміни часу прибуття, відправлення та прибуття у зворотному напрямку, доповнення зупинками, альтернативним пунктом пропуску та новим українським партнером.

Голосували щодо задоволення заяви перевізників ТДВ "Коломийське АТП" та ФОП Остапа В. М. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на виконання регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОЛОМИЯ - ПОЗНАНЬ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 11)*.

13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс", ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "Ельбрус Транс" з паритетним партнером - польським перевізником Ecolines Polska Sp.z o.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до маршруту КИЇВ - ВАРШАВА в частині зміни автостанції.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс", ТОВ "Українські лінії" та ТОВ "Ельбрус Транс".

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на виконання регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВАРШАВА строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 12)*.

14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "-Інтертранс-" з паритетним партнером - польським перевізником Openline Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - СВІНОУЙСЬЦЕ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ПП "-Інтертранс-".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ХЕРСОН - СВІНОУЙСЬЦЕ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 13)*.

15. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "-Інтертранс-" з паритетним партнером - польським перевізником Openline Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ЧЕНСТХОВА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ПП "-Інтертранс-".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ХЕРСОН - ЧЕНСТХОВА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 14)*.

16. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "-Інтертранс-" з паритетним партнером - польським перевізником Openline Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - СВІНОУЙСЬЦЕ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ПП "-Інтертранс-".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут КИЇВ - СВІНОУЙСЬЦЕ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 15)*.

17. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "-Інтертранс-" з паритетним партнером - польським перевізником Openline Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ЛЕГНИЦЯ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ПП "-Інтертранс-".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут КИЇВ - ЛЕГНИЦЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 16)*.

18. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Лещенко Ю. В. з паритетним партнером - молдовським перевізником "BAZA DE TRANSPORT AUTO nr. 14 or FLORESTI" S.A. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - ФЛОРЕШТИ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Лещенко Ю. В.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут КИЇВ - ЛЕГНИЦЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 17).

19. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Лещенко Ю. В. з паритетним партнером - молдовським перевізником "BAZA DE TRANSPORT AUTO nr. 14 or FLORESTI" S.A. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - ДРОКІЯ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Лещенко Ю. В.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ВІННИЦЯ - ДРОКІЯ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 18)*.

20. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Паславський Я. А. з паритетними партнерами - італійським перевізником S.E.A.F. s.a.s. Ferrazza Amgelo та польським перевізником Andriy & Liliya Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - МІЛАН.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Паславський Я. А.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ВІННИЦЯ - МІЛАН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 19)*.

21. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Єфременюк А. Л. з паритетним партнером - польським перевізником Kozak Expres sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - ЄЛЕНЯ-ГУРА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Єфременюк А. Л.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ВІННИЦЯ - ЄЛЕНЯ-ГУРА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 20)*.

22. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Стецик Т. В. з паритетним партнером - польським перевізником Souter Holdings Poland Sp. zo.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ (10-30) - ЗЕЛЕНА-ГУРА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Стецик Т. В.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ХАРКІВ (10-30) - ЗЕЛЕНА-ГУРА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 21)*.

23. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Стецик Т. В. з паритетним партнером - польським перевізником Souter Holdings Poland Sp. zo.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ (06-20) - ЗЕЛЕНА-ГУРА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Стецик Т. В.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ХАРКІВ (06-20) - ЗЕЛЕНА-ГУРА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 22)*.

24. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Гал-Всесвіт" з паритетним партнером - польським перевізником EWE-TRANS Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ГДАНСЬК.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТОВ "Гал-Всесвіт".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ХЕРСОН - ГДАНСЬК та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 23)*.

25. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Євро Статус" з паритетними партнерами - польським перевізником ALEX-A Sp. z o.o., чеським перевізником INFOBUS s.r.o. та німецьким перевізником BusLines GmbH щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - КЕЛЬН.

Голосували одноголосно щодо відхилення заяви перевізника ТОВ "Євро Статус".

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "Євро Статус" на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

26. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Опанасенко С. О. з паритетним партнером - польським перевізником P-TRANS Sp. z o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЕНЕРГОДАР - ВАРШАВА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Опанасенко С. О.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ЕНЕРГОДАР - ВАРШАВА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 24)*.

27. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Транс-Сіті" з паритетним партнером - молдовським перевізником S.A. "BTA-35" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЯГОТИН - КИШИНІВ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ТОВ "Транс-Сіті".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ЯГОТИН - КИШИНІВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 25)*.

28. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Західні Автолінії" з паритетним партнером - польським перевізником IMPORT-EXPORT-TRANSPORT щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КРИВИЙ-РІГ - ПОЗНАНЬ.

Голосували одноголосно щодо відхилення заяви перевізника ТОВ "Західні Автолінії".

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "Західні Автолінії" на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

29. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Вацак С. В. з паритетним партнером - польським перевізником RB POLSKA SP.Z.O.O щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВРОЦЛАВ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Вацак С. В.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 26)*.

30. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Браток С. Я. з паритетним партнером - польським перевізником Firma handlowo-uslugowa Mariush Frankow щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ - ПЕРЕМИШЛЬ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ФОП Браток С. Я.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ТРУСКАВЕЦЬ - ПЕРЕМИШЛЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 27)*.

31. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП Павловський І. П. з паритетним партнером - польським перевізником Zaklad Uslug Transportowo-Handlowych щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПАВЛОГРАД - ПОЗНАНЬ.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізника ПП Павловський І. П.

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут ПАВЛОГРАД - ПОЗНАНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 28)*.

32. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" з паритетним партнером - польським перевізником PKS "Polonus" w Warszawie S.A. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ВАРШАВА.

Голосували одноголосно щодо відхилення заяви перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631".

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТзОВ "Львівське АТП - 14631" на підставі абзацу п'ятого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

33. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ПП "Васильківтрансавто" та ПП "Автотранзит" з паритетними партнерами - польським перевізником AGAT B.U.H. та чеським перевізником UMBRELLA COACH & BUSES s.r.o щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ПРАГА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ПП "Васильківтрансавто" та ПП "Автотранзит".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут КИЇВ - ПРАГА та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 29)*.

34. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ПП "Васильківтрансавто" та ПП "Автотранзит" з паритетним партнером - польським перевізником AGAT B.U.H. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КРИВИЙ РІГ - ЩЕЦИН.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ПП "Васильківтрансавто" та ПП "Автотранзит".

ВИРІШИЛИ: відкрити маршрут КРИВИЙ РІГ - ЩЕЦИН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 30)*.

35. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" та ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером - латвійським перевізником SIA "NORMA-A" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДНІПРО - РИГА.

Голосували одноголосно щодо задоволення заяви перевізників ТОВ "ААЗ Трейдінг-Автолюкс" та ТОВ "Українські лінії".

За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО.

Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 31)*.


* Не наводиться.

 

Голова Комісії:

С. С. Кубальська-Колтунович

____

Р. І. Дубас

____

І. М. Тришкалюк

____

П. В. Главацький

____

Ю. С. Дробот

____

Л. В. Соболь

____

С. Г. Хмарський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали