Додаткова копія: Протокол N 115 засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ N 115
засідання Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

від 23 лютого 2018 року

Протокол N 115 затверджено наказом Міністерства інфраструктури України від 7 березня 2018 року N 114 (Наказ N 114)

Присутні члени Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування (далі - Комісія) у складі: голови Комісії - Кубальської-Колтунович С. С. та членів комісії: Дубаса Р. І., Зіника О. Б., Тришкалюка І. М., Корженівської І. Є., Хмарського С. Г., Главацького П. В., Дробот Ю. С.

Порядок денний:

1. Про вступне слово голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С.

2. Про доповідь голови Комісії Кубальської-Колтунович С. С. за матеріалами звернень, поданих на розгляд Комісії.

Питання 1.

СЛУХАЛИ: Кубальську-Колтунович С. С., яка представила усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 15.09.2015 N 365 "Про затвердження складу Комісії для розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 06.02.2018 N 46) і зазначила, що засідання проводиться відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 N 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за N 759/9358 (далі - Порядок).

Питання 2.

1. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Август V" з паритетним партнером - молдовським перевізником S.R.L. "Pascari Pavel-Trans" про продовження дії дозволу на маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ.

По пункту 1 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: продовжити дію дозволу на маршруті ОДЕСА - КИШИНІВ строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 1*).

2. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Турист" з паритетним партнером - болгарським перевізником ООД "ШУМЕН" про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - СОФІЯ в частині зміни часу прибуття у прямому та зворотному напрямках.

По пункту 2 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ОДЕСА - СОФІЯ в частині зміни часу прибуття у прямому та зворотному напрямках, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 2*).

3. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Турист" з паритетним партнером - польським перевізником OPENLINE Sp. z o. o про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ВАРШАВА в частині заміни українського перевізника на ТДВ "Третій автобусний парк".

По пункту 3 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ОДЕСА - ВАРШАВА в частині заміни українського перевізника на ТДВ "Третій автобусний парк", продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 3*).

4. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Вега-Райзен" з паритетним партнером - польським перевізником "YOKATO" Sp. z.o.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ПОЗНАНЬ в частині зміни часу відправлення та прибуття у прямому і прибуття у зворотному напрямках, зміни регулярності руху та виключення паритетного партнера ТОВ "СП Транс".

По пункту 4 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту КИЇВ - ПОЗНАНЬ в частині зміни часу відправлення та прибуття у прямому і прибуття у зворотному напрямках, зміни регулярності руху та виключення паритетного партнера ТОВ "СП Транс", продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 4*).

5. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Вега-Райзен" з паритетним партнером - білоруським перевізником Филиал N 2 ОАО "Гомельоблавтотранс" про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - МОЗИР в частині зміни автостанції відправлення, часу відправлення та прибуття у прямому і зворотному напрямках, виключення деяких проміжних зупинок та доповнення рейсом.

По пункту 5 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту КИЇВ - МОЗИР в частині зміни автостанції відправлення, часу відправлення та прибуття у прямому і зворотному напрямках, виключення деяких проміжних зупинок та доповнення рейсом, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 5*).

6. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПрАТ "Тернопільське АТП-16127" з паритетним партнером - польським перевізником "POLBUS-PKS" Sp. z.o.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ - ВРОЦЛАВ в частині зміни часу прибуття у прямому та зворотному напрямках та зміни регулярності руху.

По пункту 6 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ТЕРНОПІЛЬ - ВРОЦЛАВ в частині зміни часу прибуття у прямому та зворотному напрямках та зміни регулярності руху, продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 6*).

7. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізників ФОП Стецик Т. В., ФОП Борейчук М. І. та ПП "Тернвояж" з паритетним партнером - польським перевізником IDEAL TRAVEL про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ЩЕЦИН в частині зміни часу відправлення та прибуття у прямому і зворотному напрямках, деяких проміжних зупинок на території України, виключення деяких зупинок на території Польщі, заміни паритетного партнера на Fortuna Tour Sp. z.o.o. та заміни одного із альтернативних пунктів пропуску.

По пункту 7 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізників ФОП Стецик Т. В., ФОП Борейчук М. І. та ПП "Тернвояж" на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

8. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Яворівське АТП 14632" з паритетним партнером - польським перевізником PKS Sp. z.o.o. w Przemyslu про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту НОВОЯВОРІВСЬК - ПЕРЕМИШЛЬ.

По пункту 8 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "Яворівське АТП 14632" на підставі абзацу другого підпункту 3.4.8 пункту 3.4 глави 3 Порядку.

9. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Яворівське АТП 14632" з паритетним партнером - польським перевізником Agnieszka Sieracka про продовження дії дозволу регулярного міжнародного автомобільного маршруту НОВОЯВОРІВСЬК - ТОМАШІВ ЛЮБЕЛЬСЬКИЙ.

По пункту 9 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву перевізника ТОВ "Яворівське АТП 14632" на підставі абзацу другого підпункту 3.4.8 пункту 3.4 глави 3 Порядку.

10. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "АТП-12629" з паритетними партнерами - польським перевізником F.H.U. BRATLOR та чеським перевізником Nicolo s. r. o. про продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА в частині зміни місця відправлення (ГОРОДЕНКА), прибуття (КРАЛУПИ), часу відправлення та прибуття у прямому і зворотному напрямках, доповнення зупинкою та альтернативним пунктом пропуску та заміни польського паритетного партнера на Firma Transportowa Bogdan Sp. z.o.o.

По пункту 10 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: внести зміни до маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА в частині зміни місця відправлення (ГОРОДЕНКА), прибуття (КРАЛУПИ), часу відправлення та прибуття у прямому і зворотному напрямках, доповнення зупинкою та альтернативним пунктом пропуску та заміни польського паритетного партнера на Firma Transportowa Bogdan Sp. z.o.o. , продовжити дію дозволу строком на 5 років та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 7*).

11. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила звернення Міністерства економіки і інфраструктури Республіки Молдова щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КУРОРТНЕ - ХІНЧЕШТЬ для виконання перевезень молдовським перевізником S.R.L. "Sorisebi Trans Tur" без паритету.

По пункту 11 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити звернення Міністерства економіки і інфраструктури Республіки Молдова на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

12. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Євро Статус" з паритетними партнерами - польським перевізником ALEX-A Sp. z.o.o., чеським перевізником INFOBUS s.r.o. та німецьким перевізником BusLines GmbH щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - КЕЛЬН.

По пункту 12 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву ТОВ "Євро Статус" на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

13. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПрАТ "Тернопільське АТП-16127" з паритетним партнером - польським перевізником "POLBUS-PKS" Sp. z.o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТЕРНОПІЛЬ - ВРОЦЛАВ.

По пункту 13 питання 2 Порядку денного голосували:

ЗА: Кубальська-Колтунович С. С., Дубас Р. І., Зіник О. Б., Дробот Ю. С., Главацький П. В., Корженівська І. Є., Тришкалюк І. М.;

ПРОТИ: 0;

УТРИМАЛИСЬ: Хмарський С. Г.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ТЕРНОПІЛЬ - ВРОЦЛАВ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 8*).

14. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ФОП Мельничук В. П. з паритетним партнером - польським перевізником Firma "Marga" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - ПОЗНАНЬ.

По пункту 14 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відхилити заяву ФОП Мельничук В. П. на підставі абзацу восьмого підпункту 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку.

15. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "Тернвояж" з паритетним партнером - польським перевізником Fortuna Tour Sp. z.o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - ПОЗНАНЬ.

По пункту 15 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ВІННИЦЯ - ПОЗНАНЬ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 9*).

16. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "Тернвояж" з паритетним партнером - польським перевізником Fortuna Tour Sp. z.o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ГОЖУВ ВЕЛЬКОПОЛЬСЬКИЙ.

По пункту 16 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ЧЕРНІВЦІ - ГОЖУВ ВЕЛЬКОПОЛЬСЬКИЙ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 10*).

17. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ПП "Тернвояж" з паритетним партнером - польським перевізником Fortuna Tour Sp. z.o.o. щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВІННИЦЯ - ЩЕЦИН.

По пункту 17 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут ВІННИЦЯ - ЩЕЦИН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 11*).

18. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Автотранспортне пасажирське підприємство Сармат" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту НОВА КАХОВКА - КАУШАНИ для здійснення перевезень без паритету.

По пункту 18 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут НОВА КАХОВКА - КАУШАНИ та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 12*).

19. СЛУХАЛИ: голову Комісії Кубальську-Колтунович С. С., яка оголосила заяву перевізника ТОВ "Фліксбус Україна" з паритетним партнером - німецьким перевізником Schroder Reisen щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - БЕРЛІН.

По пункту 19 питання 2 Порядку денного голосували одноголосно.

ВИРІШИЛИ: відкрити регулярний міжнародний автомобільний маршрут КИЇВ - БЕРЛІН та рекомендувати Укртрансбезпеці забезпечити видачу відповідних дозволів (додаток 13*).


* Не наводиться.

 

Голова Комісії:

С. С. Кубальська-Колтунович

____

Р. І. Дубас

____

І. Є. Корженівська

____

О. Д. Климпуш

____

Ю. В. Лущай

____

С. Г. Хмарський

____

І. М. Тришкалюк

____

Ю. С. Дробот

____

О. Б. Зіник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали