Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Протокол N 26 засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ПРОТОКОЛ N 26
засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

від 4 вересня 2019 року

Протокол N 26 затверджено наказом Міністерства інфраструктури Українивід 6 вересня 2019 року N 677 (Наказ N 677)

На засіданні присутні члени Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія) у складі: заступника голови Комісії - Сасіна В. В. та членів Комісії: Галаса В. П., Главацького П. В., Лабая Н. Я., Несвітайла В. І., Січкар Д. О. Скороход Я. О., Хмарського С. Г.

Засідання відкрив заступник голови Комісії Сасін В. В., який проінформував присутніх, що на засіданні Комісії відсутні шість членів Комісії, засідання Комісії є правомочним.

Заступник голови Комісії запропонував такий порядок денний.

Порядок денний:

1. Про введення додаткових обмежень тимчасового характеру на оформлення та видачу дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень українськими перевізниками у 2019 році.

2. Про інші питання.

Присутні члени Комісії одноголосно погодили вищевказаний порядок денний.

1. СЛУХАЛИ:

Лабай Н. Я. повідомив, що універсальні дозволи, які дійсні для двосторонніх перевезень, оформлено українським перевізникам майже в повному обсязі.

ВИСТУПИЛИ:

Сасін В. В., який поінформував, що пунктом 3.11 Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 N 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за N 1075/9674 (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 19 квітня 2013 р. N 239 (Наказ N 239), зі змінами), (далі - Порядок) передбачено введення обмежень тимчасового характеру у разі недостатнього залишку квоти дозволів певного виду, на завантаження, за екологічними параметрами автомобільного транспортного засобу, за повною масою автомобільного транспортного засобу, за видами перевезень до вирішення питання щодо виділення для України додаткової квоти зазначеного виду дозволів.

Хмарський С. Г. повідомив, що до наступних переговорів засідання українсько-польської Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень потрібно дотримуватися рішень засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія) від 19.07.2019 та 14.08.2019.

Сасін В. В. поділяє погляди, що потрібно дотримуватися рішень Комісії від 19.07.2019, але запропонував розглянути можливість з 13400 універсальних дозволів, які було переведено в категорію транзитних дозволів, 1000 дозволів видавати для двосторонніх перевезень кожного тижня двічі на тиждень в суботу та середу по 230 штук на 3 ПВД: "Бориспіль", "Ковель" та "Львів".

Главацький П. В. повідомив, що вже протягом 2 тижнів універсальні дозволи, які дійсні для двосторонніх перевезень, оформлюються в 3 ПВД в наступній пропорції: 100 штук ПВД "Львів", 80 штук ПВД "Ковель" та 50 штук ПВД "Бориспіль", і особливої напруги серед перевізників немає, тому запропонував залишити дану пропорцію для кожного з ПВД відповідно.

Сасін В. В. запропонував, щоб оформлення універсальних дозволів, які дійсні для двосторонніх перевезень, у кількості 230 штук двічі на тиждень розпочалося з дати затвердження наказу Міністерства інфраструктури України про затвердження цього Протоколу.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома зазначену інформацію.

2. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення та видачу універсальних дозволів Республіки Польща (1000 штук, що мають видаватися для двосторонніх перевезень) двічі на тиждень по 230 штук виключно в 3 ПВД: "Бориспіль" (50 шт.), "Ковель" (80 шт.) та "Львів" (100 шт.).

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 7;

"ПРОТИ" - 1 (Лабай Н. Я.);

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято більшістю голосів.

ВИСТУПИЛИ:

Главацький П. В. запропонував, щоб щомісячне оформлення транзитних дозволів та універсальних дозволів, які дійсні для транзитних перевезень, проводилося протягом кожних 30 календарних днів з дати затвердження наказу Міністерства інфраструктури України про затвердження цього Протоколу.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома зазначену інформацію.

"ЗА" - 8;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

2. СЛУХАЛИ:

Хмарського С. Г. про проведення наступного засідання.

ВИСТУПИЛИ:

Несвітайло В. І. зауважив, що для швидкого реагування на зміни попиту в бланках дозволів у українських перевізників, доцільно проводити засідання Комісії наприкінці кожного місяця.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до уваги зазначену інформацію

2. Провести наступне засідання Комісії не пізніше ніж 30 вересня 2019 року.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 8;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Заступник голови Комісії

В. Сасін

Члени Комісії:

В. Галас

Н. Лабай

П. Главацький

Д. Січкар

В. Несвітайло

С. Хмарський

Я. Скороход

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали