Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Протокол N 29 засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Протокол N 29
засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

від 7 листопада 2019 року

Протокол N 29 затверджено наказом Міністерства інфраструктури Українивід 11 листопада 2019 року N 792 (Наказ N 792)

На засіданні присутні члени Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія) у складі: голови Комісії Сірого О. В. та членів Комісії: Галаса В. П., Главацького Н. В., Глевацького А. О., Лаврука Я. В., Лабай Н. Я., Мальчевської В. М., Мердуха Н. Я., Несвітайла В. І., Січкар Д. О., Хмарського С. Г.

Засідання відкрив голова Комісії Сірий О. В., який проінформував присутніх, що на засіданні Комісії відсутній один член Комісії, засідання Комісії є правомочним.

Голова Комісії запропонував такий порядок денний.

Порядок денний:

1. Про введення додаткових обмежень тимчасового характеру на оформлення та видачу дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень українськими перевізниками у 2019 році.

2. Про інші питання.

Присутні члени Комісії одноголосно погодили вищевказаний порядок денний.

1. СЛУХАЛИ:

Сірого О. В., який поінформував про результати засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 25 жовтня 2019 року у м. Варшава.

Мальчевська В. М. повідомила, що додатково Польська Сторона передасть 5000 дозволів з попереднього обміну дозволами на 2019 рік. З них 2000 універсальних дозволів Євро-3 та 3000 транзитних дозволів Євро-4.

ВИСТУПИЛИ:

Сірий О. В., який поінформував, що пунктом 3.11 Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 N 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за N 1075/9674 (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 19.04.2013 N 239 (Наказ N 239), зі змінами) (далі - Порядок), передбачено введення обмежень тимчасового характеру у разі недостатнього залишку квоти дозволів певного виду, на завантаження, за екологічними параметрами автомобільного транспортного засобу, за повною масою автомобільного транспортного засобу, за видами перевезень до вирішення питання щодо виділення для України додаткової квоти зазначеного виду дозволів.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома зазначену інформацію,

2. Здійснювати оформлення дозволів Республіки Польща, враховуючи введені додаткові обмеження тимчасового характеру відносно дозволів Польщі на 2019 рік:

- Польща (транзитний Євро-4 та вище) - оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на АТЗ, завантажені транзитом по території Польщі в напрямках Німеччини та Чехії, які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн, крім того здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу на транспортний засіб, який здійснює перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу.

- Польща (універсальний Євро-3) - оформлення та видачу дозволів здійснювати лише на АТЗ, завантажені до Польщі, які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн, крім того здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу на транспортний засіб, який здійснює перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу.

3. Доручити Державній службі України з безпеки на транспорті проконтролювати обмеження тимчасового характеру та рекомендації відносно дозволів Польщі на 2019 рік, які встановлено поточним Протоколом та Протоколом N 27 від 23.09.2019 (Протокол N 27) в частині внесення у бланк дозволу в графу кількості вантажу в кг на першу поїздку інформацію відповідно до CMR.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" -11;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

2. СЛУХАЛИ:

Сірий О. В. повідомив, що за результатами засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 25 жовтня 2019 року у м. Варшава, було досягнуто домовленість про отримання 10000 дозволів в 2019 році з попереднього обміну дозволів на 2020 рік.

ВИСТУПИЛИ:

Галас В. П. повідомив, що під час переговорів Польська Сторона повідомила, що вкрай важливо раціонально розподіляти кількість дозволів, якими обмінялися Сторони, відповідно до прозорих та ефективних механізмів. Польська Сторона запропонувала методологічну допомогу в створенні таких механізмів, шляхом створення українсько-польської Робочої групи ad-hoc.

Сірий О. В. повідомив, що Міністерство інфраструктури України підготувало запрошення до Міністерства інфраструктури Республіки Польща з метою проведення першого засідання вище зазначеної Групи у листопаді 2019 року, яке буде передувати запланованій двосторонній зустрічі Міністрів.

Главацький П. В. повідомив, що з метою розподілу дозволів відповідно до прозорих та ефективних механізмів потрібно визначитися з методикою та базою отримання інформації, на основі якої відбудеться розподіл.

Несвітайло В. І. повідомив, що базою для розрахунку може бути інформація, отримана з Протоколу N 1 обміну інформацією між Міністерством доходів та зборів України та Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті.

Лаврук Я. В. повідомив, що інформація, отримана в рамках обміну даними, може містити неточності, що вплине на процес розподілу дозволів.

Главацький П. В. повідомив, що в такому випадку базою для розрахунку може стати інформація про видані та повернуті дозволи Республіки Польща за 2019 рік.

Сірий О. В. повідомив, що до Міністерства звернулася ГО "Міжнародні автомобільні перевізники" з пропозицією здійснювати оформлення 1 дозволу на транспортний засіб 1 раз не частіше 15 діб (без будь-яких обмежень).

Хмарський С. Г. невідомий, що за даним принципом розподіл дозволів неможливий через те, що кількість дозволів менша і якщо слідувати такому алгоритму, то дозволи закінчаться за 4 - 5 місяців 2020 року.

Сірий О. В. запропонував визначитися з механізмом розподілу та затвердити його після двосторонньої зустрічі з Польською Стороною, проте, з метою отримання зворотного зв'язку від перевізників підготувати проекти розподілу та розмістити на офіційних вебсайтах Міністерства інфраструктури України та Державної служби України з безпеки на транспорті.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома зазначену інформацію.

2. Підготувати проект розподілу дозволів Республіки Польща попереднього обміну дозволами на 2020 рік та розмістити на офіційних вебсайтах Міністерства інфраструктури України та Державної служби України з безпеки на транспорті.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА"- 11;

"ПРОТИ"-0;

"УТРИМАЛИСЬ"- 0

Рішення прийнято більшістю голосів.

ВИСТУПИЛИ:

Сірий О. В. запропонував провести наступне засідання Комісії після проведення українсько-польської Робочої групи ad-hoc. За результатами якого буде прийнято рішення щодо остаточного розподілу дозволів 2020 року Республіки Польща.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до уваги зазначену інформацію.

2. Провести наступне засідання Комісії після проведення Робочої групи.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" -11;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Комісії

О. Сірий

Члени Комісії:

В. Галас

А. Глевацький

П. Главацький

Я. Лаврук

В. Несвітайло

В. Мальчевська

Н. Мердух

Д. Січкар

С. Хмарський

Н. Лабай
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали