Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Протокол N 31 засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Протокол N 31
засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

від 27 листопада 2019 року

Протокол N 31 затвердженонаказом Міністерства інфраструктури України від 2 грудня 2019 року N 831 (Наказ N 831)

На засіданні присутні члени Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія) у складі: голови Комісії - Сірого О. В. та членів Комісії: Галаса В. П., Главацького П. В., Глевацького А. О., Лаврука Я. В., Лабая Н. Я., Мальчевської В. М., Мердуха Н. Я., Несвітайла В. І., Січкар Д. О., Хмарського С. Г.

Засідання відкрив голова Комісії Сірий О. В., який проінформував присутніх, що на засіданні Комісії відсутній один член Комісії (Кубальська-Колтунович С. С.), засідання Комісії є правомочним.

Голова Комісії запропонував такий порядок денний.

Порядок денний:

1. Щодо ефективності використання дозволів Республіки Польща українськими перевізниками.

2. Про введення додаткових обмежень тимчасового характеру на оформлення та видачу дозволів для здійснення міжнародних автомобільних перевезень українськими перевізниками у 2019 році.

3. Інші питання.

ВИСТУПИЛИ:

Сірий О. В. повідомив, що за результатами засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбулося 25 жовтня 2019 року у м. Варшава, було досягнуто домовленість про отримання 10000 дозволів в 2019 році з попереднього обміну дозволів на 2020 рік.

Галас В. П. повідомив, що під час переговорів Польська Сторона повідомила, що вкрай важливо раціонально розподіляти кількість дозволів, якими обмінялися Сторони, відповідно до прозорих та ефективних механізмів.

Сірий О. В. проінформував, що 25 листопада 2019 року в м. Київ відбулося засідання українсько-польської Робочої Групи ad-hoc, де під час зустрічі була досягнута домовленість здійснювати розподіл дозволів між перевізниками з застосуванням прозорих і раціональних механізмів, які враховують специфіку роботи перевізників кожної з країн.

Сірий О. В. поінформував, що пунктом 3.11 Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 N 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2004 за N 1075/9674 (у редакції наказу Міністерства інфраструктури України від 19.04.2013 N 239 (Наказ N 239), зі змінами) (далі - Порядок), передбачено введення обмежень тимчасового характеру у разі недостатнього залишку квоти дозволів певного виду.

Мальчевська В. М. повідомила, що до повноважень Комісії належить проведення аналізу ефективності використання дозволів українськими автомобільними перевізниками.

Лаврук Я. В. запропонував, що під час розгляду питання щодо обмежень по видачі дозволів до уваги потрібно брати інформацію про використання дозволів з попереднього обміну дозволами на 2019 рік.

ВИРІШИЛИ:

1. Узяти до уваги результати аналізу ефективності використання дозволів українськими перевізниками.

2. За результатами аналізу ефективності використання дозволів Республіки Польща в першому півріччі 2019 року українськими автомобільними перевізниками ввести додаткові обмеження тимчасового характеру відносно оформлення 10000 дозволів Республіки Польща з попереднього обміну дозволами 2020 року, які дійсні для оформлення, починаючи з грудня 2019 року, відповідно до прозорого механізму з урахуванням повної маси автомобіля більше 10 тонн та екологічних параметрів транспортного засобу Євро-3 і вище для універсальних дозволів та Євро-4 і вище для транзитних дозволів відповідно до таблиці*, яка додається.


* Не наводиться.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 8;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 3 (Лабай Н. Я., Мердух Н. Я., Лаврук Я. В.).

Рішення прийнято більшістю голосів.

ВИСТУПИЛИ:

Лаврук Я. В. повідомив, що Державній службі України з безпеки на транспорті необхідно здійснити заходи щодо посилення контролю за оформленням дозволів Республіки Польща, а саме: правильному адмініструванні процесу оформлення дозволів серед перевізників.

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення 10000 дозволів Республіки Польща попереднього обміну на 2020 рік, щодо яких введено додаткові обмеження тимчасового характеру в 7 ПВД: "Бориспіль", "Вінниця", "Голоби", "Ковель", "Коростень", "Львів" та "Хмельницький".

2. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті оформлення 10000 дозволів Республіки Польща попереднього обміну на 2020 рік розпочати з 02.12.2019, щодо яких встановлено додаткові обмеження тимчасового характеру відповідно до встановленого графіку роботи ПВД, крім ПВД "Львів", "Ковель" та "Бориспіль". Оформлення в ПВД "Львів", "Ковель" та "Бориспіль" забезпечити з 09:00 год. до 20:00 год.

3. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті здійснити заходи щодо контролю за виконанням прийнятих рішень Комісії.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 11;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

ВИСТУПИЛИ:

Сірий О. В. запропонував провести наступне засідання Комісії з питання достатнього забезпечення потреб автомобільних перевізників - резидентів у дозволах Республіки Польща, відповідно яких введено обмеження тимчасового характеру.

ВИРІШИЛИ:

Провести наступне засідання Комісії не пізніше 06 грудня 2019 року.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 11;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Комісії

О. Сірий

В. Галас

А. Глевацький

П. Главацький

Я. Лаврук

В. Несвітайло

В. Мальчевська

Н. Мердух

Д. Січкар

С. Хмарський

Н. Лабай
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали