Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Протокол N 33 засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Протокол N 33
засідання Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

від 13 грудня 2019 року

Протокол N 33 затвердженонаказом Міністерства інфраструктури України від 13 грудня 2019 року N 867

На засіданні присутні члени Комісії з розгляду питань, пов'язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі - Комісія) у складі: голови Комісії - Сірого О. В. та членів Комісії: Галаса В. П., Главацького П. В., Глевацького А. О., Лабая Н. Я., Мальчевської В. М., Мердуха Н. Я., Несвітайла В. І., Січкар Д. О.

Запрошені на засідання: заступник Міністра інфраструктури України Форсюк Н. В. та директор Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорті Державної служби України з безпеки на транспорті Ставнійчук К. М.

Голова Комісії Сірий О. В. запропонував такий порядок денний.

Порядок денний:

1. Введення додаткових обмежень тимчасового характеру у разі недостатнього залишку квоти дозволів Республіки Польща певного виду, на завантаження, за екологічними параметрами автомобільного транспортного засобу, за повною масою автомобільного транспортного засобу, за видами перевезень до вирішення питання щодо виділення для України додаткової квоти зазначеного виду дозволів.

Присутні члени Комісії одноголосно погодили вищевказаний порядок денний.

1. ВИСТУПИЛИ:

Форсюк Н. В. поінформувала, що до Міністерства інфраструктури України надходять численні звернення від перевізників про необхідність отримання дозволу через те, що транспортні засоби перебувають під митним контролем в пункті видачі дозволів після 18.11.2019.

Ставнійчук К. М. повідомила про кількість виданих дозволів Республіки Польща з попереднього обміну дозволами 2020 року, які дійсні для оформлення, починаючи з грудня 2019 року, та які наявні для оформлення українським автомобільним перевізникам, що мають коефіцієнт ефективності менше 0,0098 для оформлення транзитних дозволів та 0,0237 для універсальних дозволів відповідно до таблиці, яка додається до протоколу засідання Комісії від 06.12.2019 N 31 (Протокол N 31), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 02.12.2019 N 831 (Наказ N 831).

Так, станом на 09.00 год. 13.12.2019 із 240 дозволів (100 транзитних, 70 універсалу Євро-3, 70 універсалу Євро-4) було видано 53 дозволи (9 транзитних, 22 універсалу Євро-3, 23 універсалу Євро-4).

Водночас у пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки перебувають транспортні засоби, котрі були завантажені та знаходяться під митним контролем після 18.11.2019, яким через вичерпання залишку квоти дозволів, яку погодилася передати польська сторона, не вистачило дозволів для оформлення.

Несвітайло В. І. повідомив, що відповідно до пункту 3.2 Порядку дозволи для перевезення вантажів оформлюються і видаються водію автомобільного транспортного засобу (автомобільному перевізнику або уповноваженій ним особі) (далі - уповноважена особа) на підставі усного звернення або письмової заяви, в якій зазначаються найменування (прізвище, ім'я, по батькові) автомобільного перевізника та його місцезнаходження (місце проживання), відомості щодо автомобільних транспортних засобів (реєстраційні номери, вантажопідйомність, повна маса), маршруту руху із зазначенням країн відправлення та призначення, а також країн прямування автомобільного транспортного засобу, вантажу (вага, загальна кількість), видів дозволів, які бажає отримати автомобільний перевізник, та пункт видачі дозволів.

Главацький П. В. повідомив про необхідність зняття соціальної напруги серед вітчизняних перевізників.

Сірий О. В. зауважив, що 13.12.2019 року отримано 5000 транзитних дозволів категорії Євро-5 квоти 2019 року Республіки Польща.

Главацький П. В. повідомив, що вищевказані додаткові дозволи мають видаватися відповідно до норм українського законодавства без обмежень тимчасового характеру щодо завантаження транспортних засобів.

Несвітайло В. І. запропонував, враховуючи достатню кількість транзитних дозволів квоти 2019 року, а також для зручності перевізників здійснювати оформлення зазначених дозволів на 10 пунктах видачі дозволів Укртрансбезпеки.

Сірий О. В. повідомив, що отримані транзитні дозволи квоти 2019 року мають термін дії до 15.01.2020.

Сірий О. В. зауважив, що з метою ефективного використання наявних дозволів Міністерство інфраструктури України звернеться з проханням до Міністерства інфраструктури Республіки Польща з проханням продовжити термін дії дозволів, про результати буде повідомлено під час наступного засідання.

ВИРІШИЛИ:

1. Керуючись абзацом 3 пункту 3.11 Порядку, з метою ефективного використання нерозподіленого залишку дозволів Республіки Польща з попереднього обміну дозволами 2020 року, які дійсні для оформлення, починаючи з грудня 2019 року, рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті відповідно до пункту 3.2. Порядку, починаючи з 16.12.2019, здійснювати оформлення таких дозволів тим перевізникам, в яких завантаження підтверджується документами, датованими до 19.11.2019 включно.

2. Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення додаткових 5000 транзитних дозволів категорії Євро-5 квоти 2019 року Республіки Польща на 10 ПВД: "Бориспіль", "Вінниця", "Голоби", "Ковель", "Коростень", "Львів", "Хмельницький", "Ужгород", "Чернігів" та "Пісочин" - на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, починаючи з 16.12.2019.

3. Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення додаткових транзитних дозволів категорії Євро-5 квоти 2019 року відповідно до встановленого графіку роботи ПВД.

4. Державній службі України з безпеки на транспорті здійснити заходи щодо організації процесу видачі дозволів Республіки Польща відповідно до прийнятих рішень.

За прийняте рішення присутні члени Комісії проголосували таким чином:

"ЗА" - 9;

"ПРОТИ" - 0;

"УТРИМАЛИСЬ" - 0

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Комісії

О. Сірий

В. Галас

П. Главацький

Н. Мердух

А. Глевацький

В. Мальчевська

Н. Лабай

Д. Січкар

В. Несвітайло
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали