ПРОТОКОЛ
про наміри співробітництва в галузі охорони промислової власності між Державним патентним відомством України та Патентним відомством Республіки Болгарія

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 15.09.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 15.09.97

Державне патентне відомство України та Патентне відомство Республіки Болгарія (далі - Відомства),

відзначаючи зростаюче значення питань охорони промислової власності у своїх країнах,

бажаючи сприяти розвиткові науково-технічного співробітництва і торгівлі між Україною та Болгарією,

домовилися про таке:

Стаття 1

Відомства вживатимуть усіх можливих заходів для розвитку взаємодопомоги та поглиблення взаємовигідних стосунків шляхом обміну досвідом з питань, які становлять спільний інтерес.

Стаття 2

Співробітництво Відомств здійснюватиметься у таких основних напрямах:

- правові та економічні питання охорони промислової власності,

- експертиза об'єктів промислової власності,

- патентно-інформаційне забезпечення і комп'ютерізація основних інформаційних та технологічних процесів,

- підготовка спеціалістів у галузі охорони промислової власності.

Стаття 3

Конкретні заходи з основних напрямів співробітництва та форми їх здійснення (обмін інформацією, консультації, спільні семінари, взаємне стажування спеціалістів, тощо) погоджуватимуться шляхом листування керівників Відомств.

Стаття 4

Відрядження спеціалістів для реалізації конкретних заходів у рамках співробітництва здійснюється таким чином: проїзд фінансується відряджаючою стороною, проживання та перебування - приймаючою.

Стаття 5

Відомства проводять, як правило, один раз на рік почергово в Україні та Болгарії переговори з метою обговорення ходу міжвідомчого співробітництва та вирішення питань його розвитку.

Стаття 6

Цей Протокол набирає чинності з дати його підписання та діє протягом невизначеного строку. Відомства можуть денонсувати цей Протокол, повідомивши про це протилежну сторону. В такому випадку Протокол втрачає чинність через три місяці з дати отримання такого повідомлення.

Вчинено в м. Софії 15 вересня 1997 року у двох примірниках, кожний українською та болгарською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

 

За Державне патентне відомство України
(підпис)
голова
Валерій Петров

За Патентне відомство Республіки Болгарія
(підпис)
голова
Радослава Казанджієва

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали