ПРОТОКОЛ
про співробітництво в галузі інформації між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Туркменистану

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 29.01.98
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 29.01.98

Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Туркменистану, далі - Сторони,

виходячи із Протоколу про співробітництво і координацію діяльності між Міністерством закордонних справ України і Міністерством закордонних справ Туркменистану від 10 жовтня 1992 року,

враховуючи необхідність налагодження двостороннього співробітництва в галузі інформації,

з метою досягнення більшого взаєморозуміння та довіри, між двома країнами і народами,

домовились про таке:

Стаття 1

Сторони, в межах своєї компетенції, здійснюватимуть обмін інформаційними матеріалами про зовнішню та внутрішню політику своїх країн. Такий обмін відбуватиметься на засадах взаємності через Посольство України в Туркменистані і через Посольство Туркменистану в Україні.

Стаття 2

Кожна із Сторін на засадах взаємності сприятиме розповсюдженню на своїй території інформаційних бюлетенів та інших публікацій дипломатичними і консульськими установами іншої Сторони згідно із своїм законодавством та міжнародним правом.

Стаття 3

Сторони, в межах своєї компетенції, сприятимуть співробітництву між установами телебачення та радіомовлення, агентствами новин, редакціями періодичних видань, творчими спілками журналістів і окремими працівниками засобів масової інформації обох країн.

Стаття 4

Сторони, згідно з існуючим порядком і чинним законодавством своїх країн, сприятимуть створенню умов для тимчасово відряджених і постійно акредитованих в Україні та Туркменистані відповідно туркменських і українських кореспондентів.

Стаття 5

Сторони проводитимуть консультації та координуватимуть, в межах своєї компетенції, дії щодо висвітлення та інформаційного забезпечення двосторонніх візитів на найвищому рівні, а також Міністрів закордонних справ своїх держав. З цією метою Сторони можуть створювати робочі або експертні групи.

Сторони здійснюватимуть, у разі потреби, консультації щодо організації інформаційного забезпечення зовнішньополітичних акцій, що становлять обопільний інтерес, а також консультації щодо взаємодії в рамках багатосторонніх угод і міжнародних організацій з питань інформації.

Стаття 6

Сторони проводитимуть консультації між керівниками служб інформації та преси з метою поліпшення обміну інформацією, підвищення ефективності та оперативності практичної діяльності.

Організація консультацій регулюється на підставі статей 1 і 2 Протоколу про співробітництво і координацію діяльності між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Туркменистану від 10 жовтня 1992 року.

Стаття 7

Цей Протокол набуває чинності з дня його підписання і діятиме протягом 3 років. Його дія автоматично продовжуватиметься кожного разу на наступні 3 роки, якщо жодна із Сторін за 6 місяців до закінчення чергового строку офіційно не інформує іншу Сторону про свій намір припинити дію цього Протоколу.

Вчинено в м. __________ 29 січня 1998 р., у двох примірниках, кожен українською, туркменською та російською мовами, і причому всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей при тлумаченні положень цього Протоколу, перевага надаватиметься тексту російською мовою.

 

За Міністерство закордонних справ
України

За Міністерство закордонних справ
Туркменистану

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали