ПРОТОКОЛ
про внесення змін і доповнень до Угоди між Урядом України та Урядом Туркменистану про підготовку фахівців для Туркменистану в учбових закладах України

Ашгабад, 16 листопада 1995 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 15.10.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 15.10.97

Уряд України та Уряд Туркменистану погодилися внести зміни і доповнення до статей 1, 5 та 7 Угоди між Урядом України та Урядом Туркменистану про підготовку фахівців для Туркменистану в учбових закладах України, підписаної 16 листопада 1995 року в м. Ашгабаді та викласти їх у такій редакції:

СТАТТЯ 1

Сторони здійснюватимуть узгоджені дії, спрямовані на підготовку фахівців, виходячи з потреб Збройних Сил, Прикордонних військ, органів національної безпеки, внутрішніх справ, прокуратури і Міністерства закордонних справ Туркменистану. Починаючи з 1995 року, підготовка кадрів для Туркменистану здійснюватиметься в учбових закладах України за заявками на основі контрактів (угод). Для укладення контрактів Сторони уповноважують відповідно Міністерство оборони України, Державний комітет у справах охорони державних кордонів України, Міністерство внутрішніх справ України, Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти України з Української Сторони та Міністерство оборони Туркменистану, Управління Прикордонних військ Туркменистану, Міністерство закордонних справ Туркменистану - з Туркменської Сторони, далі - уповноважені органи Сторін.

СТАТТЯ 2

Туркменська Сторона здійснює набір на навчання в учбових закладах України та їх медичний огляд відповідно до правил, встановлених для учбових закладів України. Кандидати на навчання зараховуються до учбових закладів України за направленням Міністерства оборони Туркменистану, Управління Прикордонних військ Туркменистану, Міністерства внутрішніх справ Туркменистану, Міністерства закордонних справ Туркменистану, Комітету національної безпеки Туркменистану і Генеральної прокуратури Туркменистану.

СТАТТЯ 3

Присвоєння військових звань військовослужбовцям, спеціальних звань особам рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ Туркменистану та дипломатичних рангів в період навчання і після закінчення учбових закладів України здійснюється відповідно до законодавства Туркменистану Туркменською Стороною.

Даний Протокол набуває чинності з дати підписання.

Вчинено в м. Ашгабаді 15 жовтня 1997 р. в двох дійсних примірниках, кожний українською, туркменською та російською мовами, при цьому всі тексти є автентичні.

 

За Уряд України

За Уряд Туркменистану

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали