ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

ДОВІДКА

від 14 грудня 2011 року N 17

Результати розгляду питань порядку денного засідання

1. Внесено зміни до Регламенту Вищої ради юстиції.

2. За поданням ради суддів загальних судів Вища рада юстиції прийняла рішення про призначення суддів на адміністративні посади:

1.

Навозенко
Людмили Степанівни

- заступником голови апеляційного суду Чернігівської області;

2.

Хомицького
Анатолія Миколайовича

- заступником голови апеляційного суду Волинської області;

3.

Чобура
Олександра Володимировича

- заступником голови апеляційного суду Луганської області;

4.

Ариничевої
Світлани Анатоліївни

- заступником голови Єнакіївського міського суду Донецької області;

5.

Василишина
Валерія Олександровича

- заступником голови Броварського міськрайонного суду Київської області;

6.

Тітової
Тамари Анатоліївни

- заступником голови Добропільського міськрайонного суду Донецької області;

7.

Павліва
Володимира Романовича

- заступником голови Миколаївського районного суду Львівської області;

8.

Чернобая
Олега Івановича

- заступником голови Ковпаківського районного суду міста Суми.

3. Прийнято рішення про внесення подання Президенту України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих адміністративних судів:

1.

Богоноса
Михайла Богдановича

- Вінницького окружного адміністративного суду;

2.

Данилишина
Віктора Михайловича

- Житомирського окружного адміністративного суду;

3.

Погрібніченка
Ігоря Миколайовича

- Окружного адміністративного суду міста Києва;

4.

Сала
Павла Ігоровича

- Вінницького окружного адміністративного суду;

5.

Смокович
Віри Іванівни

- Волинського окружного адміністративного суду;

6.

Шулежка
Віктора Петровича

- Житомирського окружного адміністративного суду.

4. Прийнято рішення відмовити у внесенні подання Президенту України про призначення ШИМОТЮК Оксани Вікторівни на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.

5. Прийнято рішення про внесення подання Президенту України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих господарських судів:

1.

Антощук
Світлани Іванівни

- господарського суду Одеської області;

2.

Бондарчук
Віти Вікторівни

- господарського суду Дніпропетровської області;

3.

Гурової
Анастасії Ігорівни

- господарського суду Донецької області;

4.

Денисюк
Тетяни Станіславівни

- господарського суду Харківської області;

5.

Казарцевої
Валерії Вадимівни

- господарського суду Дніпропетровської області;

6.

Кобилянського
Костянтина Миколайовича

- господарського суду Дніпропетровської області;

7.

Король
Мар'яни Романівни

- господарського суду Львівської області;

8.

Куркотової
Євгенії Борисівни

- господарського суду міста Києва;

9.

Павленка
Євгена Валерійовича

- господарського суду Рівненської області;

10.

Стасюка
Сергія Васильовича

- господарського суду міста Києва;

11.

Стукаленко
Катерини Іллівни

- господарського суду Донецької області.

6. Прийнято рішення відмовити у внесенні подання Президенту України про призначення СУСЛОВОЇ Владлени Володимирівни на посаду судді господарського суду Харківської області.

7. Прийнято рішення про внесення подання Президенту України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів:

1.

Бернади
Євгена Валерійовича

- Ленінського районного суду міста Вінниці;

2.

Брайловської
Алли Ігорівни

- Київського районного суду міста Одеси;

3.

Зайця
Тараса Олександровича

- Святошинського районного суду міста Києва;

4.

Каліушка
Федора Анатолійовича

- Дарницького районного суду міста Києва;

5.

Крикливого
Олега Миколайовича

- Приморського районного суду міста Одеси;

6.

Полішко
Вікторії Василівни

- Жовтневого районного суду Миколаївської області;

7.

Середи
Галини Григорівни

- Шевченківського районного суду міста Києва;

8.

Старовойтової
Світлани Миколаївни

- Дніпровського районного суду міста Києва;

9.

Федулеєвої
Юлії Олександрівни

- Київського районного суду міста Одеси.

8. Прийнято рішення про внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

8.1. У зв'язку із досягненням суддею шістдесяти п'яти років:

1.

Пуппо
Лариси Дмитрівни

- судді господарського суду Дніпропетровської області.

8.2. У зв'язку з поданням заяви про відставку:

1.

Давискиби
Надії Федорівни

- судді апеляційного суду Запорізької області;

2.

Орінко
Валентини Володимирівни

- судді Бобринецького районного суду Кіровоградської області.

8.3. У зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням:

1.

Куції
Євгенії Михайлівни

- судді Єнакіївського міського суду Донецької області;

2.

Рафальської
Ірини Миколаївни

- судді апеляційного суду Житомирської області.

9. Відхилено пропозицію члена Вищої ради юстиції від 3 лютого 2009 року про внесення подання про звільнення ЯВОРСЬКОГО Івана Олександровича, ШАВЕЛЯ Руслана Мироновича, ПЛІША Михайла Антоновича з посад суддів Львівського апеляційного адміністративного суду за порушення присяги.

10. Відхилено пропозицію члена Вищої ради юстиції від 3 вересня 2010 року про внесення подання про звільнення ГАВРИЛЮК Марії Павлівни з посади судді Господарського суду Автономної Республіки Крим за порушення присяги.

11. Відхилено пропозицію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 3 листопада 2011 року про внесення подання про звільнення КОБАЛЯ Михайла Івановича з посади судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області, МАРКЄЛОВА Ростислава Ігоровича з посади судді Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області за порушення присяги.

12. Відхилено рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 9 червня 2011 року про внесення подання про звільнення ЗАРІЧНОЇ Лариси Анатоліївни з посади судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за порушення присяги.

13. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненням представника ВАТ "ЗНКІФ "Ріелті інцест" Бордунової І. В. від 12 липня 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КЕЛЕБЕРДИ Володимира Івановича з посади судді окружного адміністративного суду міста Києва за порушення присяги.

14. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за колективною скаргою мешканців гуртожитку Грабіної Т. Ю., Здор С. В., Завальнюк Л. М. від 16 травня 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ШВИДКОГО Віктора Андрійовича, ДОВГАНЯ Костянтина Івановича з посад суддів господарського суду Черкаської області та БОНДАРЕНКО Ганни Павлівни з посади судді господарського суду міста Києва за порушення присяги.

15. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за заявою заступника директора ТОВ "Сауляк" Смереки Ю. Й. від 13 квітня 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ВАСЬКОВСЬКОГО Олега Вікторовича з посади судді господарського суду Закарпатської області за порушення присяги.

16. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за скаргою Закалинського В. С. від 28 травня 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ІЩЕНКА Олександра Васильовича з посади судді Малиновського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

17. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за скаргами Смагіна О. В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КРОТІНОВА Віктора Олександровича з посади судді Ленінського районного суду міста Донецька за порушення присяги.

18. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за депутатським запитом народного депутата України Прутніка Е. А. від 15 червня 2010 року в інтересах Хлєбова О. Б., направленим до Вищої ради юстиції 18 червня 2010 року Головою Верховної Ради України Литвином В. М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення БЛОХІНОЇ Жанни Вікторівни з посади судді господарського суду Чернігівської області за порушення присяги.

29. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за колективним зверненням ДП "Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки", з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення РОГИ Наталії Василівни, ЗЕЛЕНОВА Геннадія Миколайовича, НИКИФОРЧУКА Миколи Івановича з посад суддів господарського суду Одеської області та РАЗЮК Галини Петрівни, ПЕТРОВА Миколи Степановича, КОЛОКОЛОВА Сергія Ігоревича з посад суддів Одеського апеляційного господарського суду за порушення присяги.

20. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненнями представників ВАТ "Дніпроспецсталь" Сегеди Ю. А. від 10 жовтня 2005 року та Проходи Р. С. від 4 вересня 2006 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ФЕДУСИК Вікторії Володимирівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

21. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за заявами Аранчій Г. А. від 12 липня 2010 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КРЮЧКО Наталії Іванівни з посади судді Ленінського районного суду міста Полтави за порушення присяги.

22. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненнями першого заступника Голови Верховної Ради України Мартинюка А. І. від 2 березня 2006 року та голови правління ВАТ "Київське автотранспортне підприємство 13056" Башинського В. Г. від 1 березня 2006 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ВОЛКОВОЇ Світлани Яківни з посади судді Печерського районного суду міста Києва, ТОЛКАЧОВОЇ Людмили Анатоліївни з посади судді Вишгородського районного суду Київської області за порушення присяги.

23. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за депутатським зверненням народного депутата України Стояна О. М. від 22 лютого 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення БУРБЕЛИ Юрія Сергійовича з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області за порушення присяги.

24. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненням Давиденко Д. О. від 11 лютого 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ДЬОМІНОЇ Ольги Олександрівни з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ за порушення присяги.

25. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненням голови Южненської міської ради Одеської області Новацького В. М. від 4 лютого 2011 року з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ЗУЄВОЇ Лариси Євгенівни з посади судді Одеського апеляційного адміністративного суду (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду Одеської області), Одеського апеляційного господарського суду ЛАШИНА Владислава В'ячеславовича, ЄРМІЛОВА Григорія Анатолійовича, ВОРОНЮКА Олександра Леонідовича з посад за порушення присяги та відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду України ПЛЮШКА Ігоря Анатолійовича, КОЧЕРОВОЇ Ніни Олександрівни, САМУСЕНКО Світлани Сергіївни.

26. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненнями Гайдамащука В. Г. від 1 квітня 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення САУЛЯКА Юрія Васильовича з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду (за дії, вчинені на посаді судді Ленінського районного суду міста Вінниці), МІХАСІШИНА Ігоря Васильовича з посади судді апеляційного суду Вінницької області, ГРИГОР'ЄВОЇ Лілії Іванівни та ГУМЕНЮКА Василя Івановича з посад суддів Верховного Суду України за порушення присяги.

27. Затверджено результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненням генерального директора ВАТ "Гемопласт" Подгорного Б. В. та голови профспілки цього товариства Руденка О. І. від 1 лютого 2011 року, одне з яких надіслане до Вищої ради юстиції заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, членом Вищої ради юстиції Бондиком В. А., заявою голови ГО "Комітет по протидії корупції в органах влади" Шальман Т. від 5 лютого 2011 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КУЗЬМЕНКА Володимира Володимировича, ВАСИЛЕНКА Ярослава Миколайовича з посад суддів Київського апеляційного адміністративного суду, УМНОВОЇ Олени Володимирівни з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (за дії, вчинені на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду) за порушення присяги.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали