Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 26 жовтня 2017 року N 58

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: В. Шапран, Т. Малашенкова, А. Олійник, Н. Волковицька, П. Гречківський, А. Лесько, О. Маловацький, І. Бенедисюк, Я. Романюк, А. Мірошниченко, А. Бойко, В. Нежура, В. Комков, А. Овсієнко, І. Мамонтова.

1. Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н. І. задовольнити, продовжити до 26 грудня 2017 року строк тимчасового відсторонення судді Ленінського районного суду міста Полтави Кононенка Сергія Дмитровича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

2. Вища рада правосуддя, розглянувши скаргу суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду Полотнянка Юрія Петровича та Боровицького Олександра Андрійовича, ухвалила залишити рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 серпня 2017 року N 2353/2дп/15-17 без змін.

3. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у зв'язку з поданням заяви про відставку:

Горбатюка Сергія Андрійовича - з посади судді Вищого адміністративного суду України;

Попова Володимира Васильовича - з посади судді Донецького апеляційного адміністративного суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.

4. Відкладено розгляд питання про звільнення ІВЧЕНКА Віталія Борисовича з посади судді Приморського районного суду міста Одеси на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 17 листопада 2016 року N 1907/дп-16.

5. Відкладено розгляд питання про звільнення ШВИДЕНКО Вікторії Анатоліївни з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 31 травня 2017 року N 1336/2дп/15-17.

6. Вища рада правосуддя, розглянувши скаргу судді Бахмацького районного суду Чернігівської області НОВІКОВА Олега Миколайовича, ухвалила залишити рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу від 26 травня 2010 року без змін.

7. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Київського окружного адміністративного суду ЩАВІНСЬКОГО Віталія Романовича.

8. Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за фактами втручання в діяльність суддів апеляційного суду Черкаської області СОЛОМКИ Ірини Анатоліївни, ПОЄДИНКА Ігоря Анатолійовича, ЯТЧЕНКА Миколи Олександровича.

9. За результатом розгляду повідомлення судді Іллінецького районного суду Вінницької області ОЛЕКСІЄНКА Олександра Юрійовича про втручання в діяльність суддів при здійсненні правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

10. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Козятинського міськрайонного суду Вінницької області СЛОБОДЯНОГО Олега Євгеновича.

11. Вища рада правосуддя ухвалила внести до Генеральної прокуратури України подання про притягнення до встановленої законом відповідальності осіб, якими допущено бездіяльність щодо невнесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за заявою (повідомленням) судді Шевченківського районного суду міста Києва МЄЛЄШАК О. В. щодо подій, які відбулися в судовому засіданні 30 листопада 2016 року, а саме блокування залу судового засідання.

12. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Васильківського міськрайонного суду Київської області ОРДИ Олени Олександрівни.

13. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням суддів Гребінківського районного суду Полтавської області ФЕДОРАК Лесі Миколаївни, ТАТІЩЕВОЇ Яни Вікторівни, ШЕВЧЕНКО Віри Миколаївни про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя.

14. За результатом розгляду повідомлення голови апеляційного суду Харківської області КОЛТУНОВОЇ Антоніни Іванівни Вища рада правосуддя ухвалила звернути увагу Національної поліції України щодо необхідності забезпечення належного виконання Тимчасового порядку охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них.

15. За результатом розгляду повідомлення голови апеляційного суду Київської області ДАНІЛОВА Олексія Миколайовича про втручання в діяльність суду та судді (щодо загрози безпеки судді) Вища рада правосуддя ухвалила звернути увагу Національної поліції України щодо необхідності забезпечення належного виконання Тимчасового порядку охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них.

16. За результатом розгляду повідомлень суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду КОРШУНА Анатолія Олександровича, ПАНЧЕНКО Ольги Михайлівни та ІВАНОВА Сергія Миколайовича про втручання в діяльність суддів при здійсненні правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Верховної Ради України стосовно вжиття заходів щодо недопущення народними депутатами України В. Парасюком, Д. Ярошем, І. Лапіним, Д. Добродомовим, Н. Савченко, Ю. Тимошенком та Л. Ємцем дій, що можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя; звернути увагу Генеральної прокуратури України на дотримання приписів статті 19 Конституції України, статті 214 Кримінального процесуального кодексу України ( N 4651-VI) щодо обов'язку уповноважених органів здійснювати фіксацію наданих відомостей про кримінальні правопорушення.

17. За результатом розгляду повідомлення голови господарського суду Одеської області ПЕТРОВА Володимира Степановича про втручання в діяльність суду Вища рада правосуддя ухвалила звернути увагу голови Національної поліції України на недопущення посадовими особами структурних підрозділів Національної поліції України дій, які виходять за межі наданих їм законами України повноважень.

18. За результатом розгляду повідомлення суддів Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області БЄЛОСТОЦЬКОЇ Олени Василівни, МІРОСЄДІ Андрія Ілліча, НАУМИК Олени Олександрівни про втручання у діяльність суддів при здійсненні правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Верховної Ради України стосовно вжиття заходів щодо недопущення народними депутатами України МОСІЙЧУКОМ Ігорем Володимировичем, ПЕТРЕНКОМ Олегом Миколайовичем, ТИМОШЕНКОМ Юрієм Володимировичем дій, що можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя; звернутись до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 серпня 2017 року.

19. За результатом розгляду повідомлення судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ПАПАЦЕНКА Павла Ілліча про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 серпня 2017 року.

20. За результатом розгляду повідомлення судді Козятинського міськрайонного суду Вінницької області ПРОЦЯ Віктора Андрійовича про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 15 вересня 2017 року.

21. Відкладено розгляд повідомлення судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ПЛОХОТНІЧЕНКА Леоніда Івановича про втручання посадовими особами прокуратури Кіровоградської області в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

22. За результатами розгляду повідомлення судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ГРИМИЧ Майї Костянтинівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням судді спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ГРИМИЧ Майї Костянтинівни.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали