Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 1 березня 2018 року N 14

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: І. Бенедисюк, В. Беляневич, Т. Малашенкова, І. Мамонтова, І. Артеменко, А. Бойко, Н. Волковицька, П. Гречківський, А. Мірошниченко, О. Маловацький, В. Нежура, М. Худик, В. Шапран.

1. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у зв'язку з поданням заяви про відставку:

ЖЕКОВА Володимира Івановича - з посади судді Одеського апеляційного господарського суду.

2. Вища рада правосуддя ухвалила відмовити у звільненні у зв'язку з поданням заяви про відставку:

ГРЄХОВА Анатолія Станіславовича - з посади судді господарського суду Київської області;

КРИВОРУЧЕНКА Дмитра Парфентійовича - з посади судді Чернігівського районного суду Чернігівської області.

3. Вища рада правосуддя ухвалила подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя задовольнити, тимчасово, строком на чотири місяці, відсторонити суддю Дарницького районного суду міста Києва ЦИМБАЛ Ірину Костянтинівну від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації слідчих суддів та застосування процесуальних норм, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Дарницького районного суду міста Києва Цимбал Іриною Костянтинівною підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

4. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду звернення Міністерства юстиції України про звільнення судді Донецького окружного адміністративного суду СКРІПНІКА Анатолія Івановича у зв'язку з порушенням ним вимог щодо несумісності.

5. Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розслідування та розкриття злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31 січня 2018 року за заявою судді ВІКТОРОВИЧ Наталі Юльянівни.

6. Вища рада правосуддя ухвалила затвердити висновки члена Вищої ради правосуддя БОЙКА Андрія Михайловича про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленнями:

голови господарського суду Миколаївської області ВАСИЛЯКИ Костянтина Леонідовича та судді господарського суду Миколаївської області ДАВЧЕНКО Тетяни Миколаївни;

судді Васильківського міськрайонного суду Київської області КОРНІЄНКА Сергія Валерійовича.

7. Вища рада правосуддя ухвалила затвердити консультативний висновок щодо законопроекту N 7503 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо моніторингу земельних відносин".

8. Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Президента України та Кабінету Міністрів України із пропозиціями щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя - внесення до Верховної Ради України законопроекту "Про внесення змін до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали