ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 5 липня 2018 року N 46

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 16 членів Ради: І. Бенедисюк, В. Беляневич, В. Шапран, Т. Малашенкова, І. Мамонтова, І. Артеменко, А. Бойко, Н. Волковицька, В. Говоруха, П. Гречківський, М. Гусак, В. Комков, А. Мірошниченко, В. Нежура, А. Овсієнко, Л. Швецова.

1. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити за власним бажанням КІСЕРУ Лілію Ігорівну з посади судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

2. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду заяву ЧЕРЕВКА Павла Миколайовича про звільнення з посади судді апеляційного суду Одеської області у відставку.

3. Вища рада правосуддя відклала розгляд питання про звільнення у зв'язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням ІВАСІВКИ Андрія Петровича з посади судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області.

4. Вища рада правосуддя відклала розгляд питання про звільнення з посад суддів на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України відповідно до подань з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

ГОРКАВОЇ Вікторії Юріївни - з посади судді Печерського районного суду міста Києва;

НОВІКА Дмитра Івановича - з посади судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області.

5. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення КОРЧЕВНОГО Геннадія Валерійовича з посади судді апеляційного суду міста Києва.

6. Вища рада правосуддя вирішила подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя задовольнити, тимчасово, строком на три місяці, відсторонити суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області ГАЙДУ-ГЕРАСИМЕНКО Олену Дмитрівну від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань застосування процесуального законодавства щодо розгляду справ позовного провадження та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області ГАЙДОЮ-ГЕРАСИМЕНКО Оленою Дмитрівною підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

7. Вища рада правосуддя вирішила скасувати повністю рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 6 вересня 2017 року N 96дп-17, ухвалити нове рішення, дисциплінарне провадження стосовно прокурора Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області ЄРЕМЕЙЧУКА Миколи Григоровича закрити у зв'язку зі спливом строку накладення дисциплінарного стягнення з мотивів, зазначених у цьому рішенні.

8. Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні N 420182300000000002 від 3 січня 2018 року за повідомленням судді Херсонського окружного адміністративного суду КОВБІЙ Олени Василівни.

9. Вища рада правосуддя ухвалила об'єднати дисциплінарні справи, відкриті Першою та Другою Дисциплінарними палатами Вищої ради правосуддя, стосовно судді Солом'янського районного суду міста Києва ЛАЗАРЕНКО Владлени Володимирівни.

10. Вища рада правосуддя ухвалила встановити премії державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "А" у секретаріаті Вищої ради правосуддя, за червень 2018 року.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали