Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 27 листопада 2018 року N 87

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 17 членів Ради: І. Бенедисюк, В. Беляневич, В. Шапран, Т. Малашенкова, І. Мамонтова, І. Артеменко, А. Бойко, Н. Волковицька, П. Гречківський, М. Гусак, В. Комков, А. Мірошниченко, О. Маловацький, А. Овсієнко, В. Нежура, М. Худик, Л. Швецова.

1. Вища рада правосуддя ухвалила клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н. І. задовольнити, тимчасово відсторонити суддю Старобільського районного суду Луганської області ОЗЕРОВА Віталія Олександровича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

2. Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення:

КОЛЕСНИКА Романа Миколайовича - на посаду судді господарського суду Київської області;

ЛЯХА Михайла Юрійовича - на посаду судді Київського районного суду міста Харкова;

МИГАЛЬ Галини Петрівни - на посаду судді Франківського районного суду міста Львова;

ТУРОВОЇ Олени Михайлівни - на посаду судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

РОМАНЮКА Романа Васильовича - на посаду судді господарського суду Рівненської області.

3. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду та повернути Вищій кваліфікаційній комісії суддів України рекомендацію про переведення судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ СУРЖКА Анатолія Васильовича на посаду судді апеляційного суду Вінницької області.

4. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити у відставку:

НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Івана Миколайовича - з посади судді Радомишльського районного суду Житомирської області;

ВОЛОХОВА Леоніда Анатолійовича - з посади судді Київського апеляційного суду.

5. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

ЖИВОГЛЯДОВА Андрія Миколайовича - з посади судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області;

ІВАСІВКИ Андрія Петровича - з посади судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області;

ЮХНО Ірини Валеріївни - з посади судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

КУРИЛО Ліани Володимирівни - з посади судді Харківського апеляційного адміністративного суду.

6. Вища рада правосуддя, розглянувши повідомлення судді Криворізького районного суду Дніпропетровської області КОВАЛЬ Наталі Володимирівни, ухвалила звернутися до Криворізької районної ради Дніпропетровської області щодо необхідності забезпечення депутатами місцевої ради поваги до суду під час здійснення депутатських повноважень та неприпустимості вчинення дій, які порушують гарантії незалежності суддів.

7. Розглянувши повідомлення судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ШАРКО Тамари Євгеніївни про втручання у її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання щомісяця інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 14 травня 2018 року за повідомленням судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Шарко Тамари Євгеніївни про втручання у її діяльність щодо здійснення правосуддя.

8. Розглянувши повідомлення судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська ЛИСЕНКА Вадима Олександровича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання щомісяця інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за повідомленням судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська Лисенка Вадима Олександровича.

9. Вища рада правосуддя ухвалила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Бенедисюка Ігоря Михайловича - за повідомленнями суддів:

Бродівського районного суду Львівської області БОРОДІЙЧУК Ольги Ігорівни,

Горностаївського районного суду Херсонської області ШУМИЛА Олександра Миколайовича;

Беляневича Вадима Едуардовича - за повідомленнями суддів:

господарського суду Херсонської області ГРИДАСОВА Юрія Володимировича,

господарського суду Дніпропетровської області ПЕТРЕНКО Наталії Едуардівни;

Бойка Андрія Михайловича - за повідомленнями суддів:

Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ЧЕРКЕЗА Дмитра Леонідовича,

господарського суду Харківської області ЖИГАЛКІНА Івана Павловича та ОЛЬШАНЧЕНКА Володимира Івановича;

Нежури Вадима Анатолійовича - за повідомленнями суддів:

Рівненського районного суду Рівненської області ШТОГУНА Олександра Сергійовича,

Закарпатського окружного адміністративного суду МАЄЦЬКОЇ Наталі Дмитрівни.

10. Вища рада правосуддя ухвалила внести зміни до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (Положення N 1172/0/15-17).

11. Вища рада правосуддя ухвалила об'єднати дисциплінарні справи, відкриті стосовно судді Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області САМСІНА Маркіяна Леоновича 31 травня 2018 року Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя за скаргою адвоката Андрухів Ю. О. в інтересах Шевченка Т. Г., 21 листопада 2018 року Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя за дисциплінарною скаргою Павлеси Р. М., Павлеси О. І., Павлеси М. М., в одне провадження та передати його на розгляд Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

12. Вища рада правосуддя ухвалила виправити описку у рішенні Вищої ради правосуддя від 8 листопада 2018 року N 3381/0/15-18.

13. Вища рада правосуддя ухвалила встановити премію та погодити встановлення надбавки за інтенсивність праці в межах економії фонду оплати праці за період з 1 по 30 листопада 2018 року Голові Державної судової адміністрації України Холоднюку Зеновію Васильовичу та заступникам Голови Державної судової адміністрації України Гізатуліній Людмилі Василівні, Чорнуцькому Сергію Петровичу.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали