Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 22 серпня 2019 року N 64

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: В. Говоруха, В. Шапран, М. Худик, А. Овсієнко, І. Артеменко, П. Гречківський, В. Данішевська, Л. Іванова, Н. Краснощокова, О. Маловацький, В. Матвійчук, О. Прудивус, І. Фомін, С. Шелест, Л. Швецова.

1. Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення ВОЛОШИНА Євгена Валерійовича на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська.

2. Вища рада правосуддя ухвалила виключити з порядку денного розгляд матеріалів щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів на посади до місцевих судів:

БЕРЕЗОВСЬКОЇ Ірини Валеріївни - на посаду судді Харківського районного суду Харківської області;

РУДАКОВА Дмитра Ігоровича - на посаду судді Червоноградського міського суду Львівської області.

3. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення ДМИТРЕНКА Миколи Івановича з посади судді апеляційного суду Черкаської області на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.

4. Вища рада правосуддя ухвалила звільнити АФАНАСЬЄВА Михайла Сергійовича з посади судді окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.

5. Вища рада правосуддя ухвалила тимчасово, строком на шість місяців, відсторонити суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БОЯРСЬКОГО Олександра Олександровича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням його до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації для слідчих суддів та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Боярським Олександром Олександровичем курсу підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження ним здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

6. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги адвоката Гудименка Володимира Геннадійовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 16 травня 2019 року N 144дп-19 про притягнення прокурора Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області МЕЛЬНИКА Олександра Григоровича до дисциплінарної відповідальності та закриття дисциплінарного провадження стосовно керівника Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області НОСЕНКА Артема Олександровича.

7. Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину, вчиненого щодо судді П'ятого апеляційного адміністративного суду БОЙКА Андрія Володимировича, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та щодо судді цього суду ОСІПОВА Юрія Володимировича - у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

8. Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 28 березня 2017 року за фактом втручання в професійну діяльність судді ТИЩЕНКО Оксани Володимирівни; звернути увагу Генеральної прокуратури України на необхідність забезпечення ефективного досудового розслідування у кримінальному провадженні від 28 березня 2017 року.

9. Вища рада правосуддя ухвалила затвердити висновки членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

Артеменка Ігоря Анатолійовича - за повідомленнями суддів:

Київського районного суду міста Полтави ЛОГВІНОВОЇ Ольги Василівни,

Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду ТКАЧА Ігоря Васильовича, БАРАНЦЯ Олександра Миколайовича, СТРАТІЄНКО Людмили Василівни;

Говорухи Володимира Івановича - за повідомленнями суддів:

Димитровського міського суду Донецької області КЛЕПКИ Людмили Іванівни,

Шевченківського районного суду міста Києва РИБАКА Микити Анатолійовича,

Васильківського міськрайонного суду Київської області КОВБЕЛЯ Максима Миколайовича,

Олевського районного суду Житомирської області ВИНАРА Любомира Вікторовича;

Худика Миколи Павловича - за повідомленнями суддів:

господарського суду Львівської області РИМА Тараса Ярославовича,

П'ятого апеляційного адміністративного суду ШЕВЧУК Ольги Анатоліївни;

Шелест Світлани Богданівни - за повідомленням судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ЖУРАВСЬКОГО Віталія Вікторовича.

10. Вища рада правосуддя ухвалила подання заступника Генерального прокурора Кізя Сергія Миколайовича про надання згоди на утримання під вартою судді Вищого господарського суду України ТАТЬКОВА Віктора Івановича повернути.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали