Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

ДОВІДКА

від 22 жовтня 2019 року N 77

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 15 членів Ради: А. Овсієнко, В. Шапран, М. Худик, Л. Швецова, І. Артеменко, О. Блажівська, П. Гречківський, В. Грищук, Л. Іванова, Н. Краснощокова, О. Маловацький, В. Матвійчук, О. Прудивус, І. Фомін, С. Шелест.

1. Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення:

СЕРГИ Світлани Михайлівни - на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду;

ДАРАГАН Лілії Валеріївни - на посаду судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.

2 Вища рада правосуддя ухвалила звільнити:

МЯГКОГО Олексія Вікторовича - з посади судді Ленінського районного суду міста Кіровограда за власним бажанням;

НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Сергія Степановича - з посади судді Овруцького районного суду Житомирської області у зв'язку з поданням зави про відставку.

3. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд питання про звільнення КУКОВЕНКОВА Сергія Володимировича з посади судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області у відставку.

4. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією про звільнення СТРАТОВИЧА Олександра Володимировича з посади судді Олевського районного суду Житомирської області на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.

5. Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 жовтня 2019 року про звільнення АСАНОВА Ельміра Нарімановича з посади судді Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

6. Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд скарги судді Васильківського міськрайонного суду Київської області КОРНІЄНКА Сергія Валерійовича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 10 квітня 2019 року N 1107/3дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

7. Розглянувши повідомлення судді Московського районного суду міста Харкова КОНОНЕНКО Тетяни Олександрівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, Вища рада правосуддя ухвалила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за фактом втручання у діяльність судді Московського районного суду міста Харкова Кононенко Тетяни Олександрівни за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 376 Кримінального кодексу України.

8. Вища рада правосуддя ухвалила продовжити на шістдесят днів строк розгляду скарги прокурора Уманської місцевої прокуратури Черкаської області АНДРІЙЧУКА Сергія Валентиновича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 7 серпня 2019 року N 237/7дп-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

9. Вища рада правосуддя ухвалила продовжити на шістдесят днів строк розгляду скарги адвоката Кравця Ростислава Юрійовича в інтересах судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЦИГАНКОВА Віталія Олександровича на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 22 липня 2019 року N 1911/2дп/15-19 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

10. Вища рада правосуддя ухвалила виправити описку у рішенні Вищої ради правосуддя від 15 жовтня 2019 року N 2695/0/15-19.

11. Вища рада правосуддя прийняла рішення про преміювання державних службовців категорії "А" секретаріату Вищої ради правосуддя у жовтні 2019 року за фактично відпрацьований час:

керівника секретаріату ПУШКАРЯ Сергія Івановича;

заступника керівника секретаріату ЗУБА Дмитра Степановича;

заступника керівника секретаріату - начальника управління з питань суддівської кар'єри МІЩЕНКО Світлани Володимирівни;

заступника керівника секретаріату - начальника управління з питань відповідальності суддів і прокурорів НІКІТЧЕНКА Юрія Григоровича.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали