Додаткова копія: Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового та спеціального призначення"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 06.07.2018 р. N 17.4-12/7

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Державної служби статистики України
__________ І. ВЕРНЕР
06 липня 2018 року

Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового та спеціального призначення"

I. Загальні положення

1. Ці Роз'яснення містять інформацію про показники форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового та спеціального призначення" (далі - форма).

2. Показники форми за позиціями Номенклатури продукції промисловості (далі - Номенклатура), які мають позначку "м, р", уміщують дані про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення (далі - продукція) за звітний місяць на власних або орендованих потужностях підприємства, із власної сировини та/або сировини замовника.

Форма містить відомості щодо:

коду продукції за Єдиним класифікатором предметів постачання ДК 020:2016;

виробництва озброєння, а саме: озброєння стрілецького й артилерійського, систем (комплексів) ракетних і ракетно-космічних, керованих (некерованих) ракет та їх складових частин, комплексів (установок) для їх запуску та складових одиниць до них, засобів керування зброєю (вогнем), систем дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, апаратів торпедних та бомбометів для глибинних бомб;

виробництва боєприпасів, до яких відносяться: боєприпаси артилерійські та стрілецькі, бомби авіаційні та їх складові одиниці, гранати, бойові частини, боєголовки та вибухові компоненти керованих (некерованих) ракет і снарядів, міни наземні та фугаси, міни морські та їх компоненти, торпеди та їх компоненти, бомби глибинні та їх компоненти, військова піротехніка, пристрої підривні, речовини вибухові, піропатрони та пристосування приводні та їх складові одиниці, інструменти й обладнання спеціальні для знешкодження наземних та підводних боєприпасів, капсулі, підривники, вибухові компоненти та інше приладдя для боєприпасів, спеціальне обладнання для експлуатації та обслуговування боєприпасів;

виробництва військової техніки, а саме: літаків та вертольотів бойових, учбово-бойових, спеціально-військових, транспортних, апаратів безпілотних, складових одиниць літальних апаратів, пристроїв і агрегатів авіаційних, обладнання для забезпечення зльоту, посадки та технічного обслуговування літальних апаратів; бойових кораблів та катерів, кораблів спеціального призначення та суден забезпечення і спеціальних, апаратів глибоководних; машин бойових колісних, машин військових спеціальних колісних, машин бойових гусеничних, спеціального приладдя озброєння бойової колісно-гусеничної техніки; спеціальної техніки телефонного, телеграфного зв'язку та передачі даних, її складових частин; технічних засобів захисту апаратури, ліній і каналів зв'язку та їх складових одиниць, апаратури шифрувальної та її складових частин, спеціальної техніки факсимільного зв'язку, техніки спеціального радіозв'язку, апаратури радіонавігаційних систем, спеціальної апаратури для запису (відеозапису) та відтворення звуку (відеосигналів), обладнання радіолокаційного, гідролокаційного, техніки протидії радіоелектронним, інфрачервоним, оптичним, гідроакустичним засобам виявлення цілей, засобам зв'язку, радіорозвідки противника, технічного захисту інформації та комплексного технічного контролю; спеціального обладнання для автоматизованого (автоматичного) оброблення даних військового призначення, програмного забезпечення;

послуг з виробництва продукції, установлення та монтажу, ремонту й технічного обслуговування, модернізації (переобладнання) та реконструкції (відновлення) тощо.

3. Значення показника форми за графою 1 має формат представлення в числах залежно від одиниці вимірювання продукції, зазначеної у графі 3 Номенклатури:

за одиницями вимірювання, в назвах яких присутні слова "мільйон", "тисяча", - з одним десятковим знаком (після коми);

за іншими одиницями вимірювання - у цілих числах.

Значення показника у графі 2 має формат представлення у числах з одним десятковим знаком (після коми).

4. Показники форми можуть ґрунтуватися на даних первинних документів, які фіксують факт здійснення господарської операції. Форма відображає показники, сформовані з використанням регістрів бухгалтерського обліку, Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій (далі - План рахунків) та Інструкції про застосування Плану рахунків, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року N 291, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 21 грудня 1999 року за N 892/4185 та N 893/4186 (зі змінами), а у випадку ведення обліку за спрощеною формою - Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій суб'єктів малого підприємництва (далі - спрощений План рахунків), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19 квітня 2001 року N 186, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2001 року за N 389/5580 (зі змінами), національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, затверджених відповідними нормативно-правовими актами Міністерства фінансів України, міжнародних стандартів бухгалтерського обліку й фінансової звітності.

5. Бланк форми передбачає місце для грифу секретності, який визначається і проставляється відповідно до вимог чинного законодавства.

II. Показники форми

1. Графа 1 містить дані про виробництво продукції у звітному місяці за всіма позиціями Номенклатури, крім видів продукції, які відображені у вартісному вираженні.

Показник за позиціями Номенклатури, які відображені в кілограмах, тоннах тощо, вміщує дані про чисту вагу продукції без ваги пакувального матеріалу.

2. Графа 2 за всіма позиціями Номенклатури містить дані:

при виробництві продукції з власної сировини та/або виконанні робіт з оброблення купованої продукції - вартість виробництва за ціною продажу франко-завод, за якою її було реалізовано у звітному періоді, про що зазначено в оформлених для розрахунку з покупцем (замовником) документах (без ПДВ, інших непрямих податків, оптових знижок з ціни продажу), включаючи витрати на пакування продукції, які можуть сплачуватися окремо (у тому числі вартість тари власного виробництва та/або купованої, крім вартості зворотної тари), без окремо сплачених витрат на транспортування продукції. За нереалізованою продукцією - дані за ціною, за якою її можна було б реалізувати у звітному періоді (або за ціною її останньої реалізації, але не нижче фактичної собівартості);

при виробництві продукції із сировини замовника та/або виконанні робіт з оброблення продукції, наданої замовником, - вартість промислових послуг, уключаючи вартість витрачених допоміжних матеріалів підприємства-виробника, які необхідні йому для виконання цих робіт, без вартості сировини замовника та/або вартості продукції, наданої замовником для оброблення;

при виконанні робіт з ремонту й технічного обслуговування - вартість виконаних робіт з ремонту й технічного обслуговування без вартості запасних частин (власного виробництва, купованих, наданих замовником) та вартості витрачених допоміжних матеріалів, без вартості ремонту власного виробничого обладнання, який здійснює відповідний підрозділ підприємства;

при виконанні робіт з установлення та монтажу купованих та/або наданих замовником складових частин (компонентів) - вартість виконаних робіт з установлення та монтажу, включаючи вартість витрачених допоміжних матеріалів (зокрема елементів кріплення), без вартості складових частин (компонентів).

3. При виробництві продукції з тривалим циклом виробництва показники форми містять дані щодо кількості та вартості готової продукції.

4. Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового та спеціального призначення" від 28 листопада 2012 року N 18/1-12/5 (Роз'яснення N 18/1-12/5) з 01 лютого 2019 року є недійсними.

 

Директор департаменту
статистики виробництва Держстату

І. Петренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали