Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН

 

 

 ДСТУ 3131-95 (ГОСТ 30310-96) Рукава рятувальні. Загальні технічні умови 
Повний текст присутній в бібліотеці «НОРМАТИВ™ PRO» ПЕРЕГЛЯНУТИ ДСТУ 3131-95 (ГОСТ 30310-96)
 

Додаткові (спеціалізовані або галузеві) назви: ГОСТ 30310-96

Діє з 01.07.1997

Сторінок (не враховуючи можливі зміни, поправки тощо): 27

Організація видавець: Орендне підприємство України Нді по переробці штучних та синтетичних волокон (УкрНдіПВ)

Інформація про ДСТУ 3131-95 (ГОСТ 30310-96):Затверджено: Держстандарт України, Наказ № 205 від 22.06.95 (про затвердження) Наказ № 290 від 17.07.96 (про введення в дію) діє з: 17.07.199

УКНД: 13.200; 59.080.99

Ключові слова: рукави рятувальні, розривне навантаження, відносне розривне видовження, питома сила опору, міцність пришивання петель

 

ДСТУ 3131-95 (ГОСТ 30310-96) Рукава рятувальні. Загальні технічні умови представлений в розділах:

 

 

Альтернативна інформація про ДСТУ 3131-95 (ГОСТ 30310-96)

 

 

Питання про нормативні документи (ДСТУ, ДБН, норми тощо)

 • Чи є можливість придбати один окремий документ (ДСТУ тощо) в електроному або друкованому вигляді?
 •  

  Так, є. Розповсюдження окремих документів у друкованому та/або електроному вигляді (ДСТУ, ДБН тощо) здійснюється на інтернет порталі document.ua.

  Більш докладніше дивіться у розділах "питання-відповідь".

   

 • Які бухгалтерські документи ви даєте на друкований ДСТУ? Які на ДСТУ в електронному вигляді?
 •  

  • Друкований – накладну та оригінал рахунку-фактури. Надсилаються з документом, якщо замовлена пересилка. Можна Новою поштою за рахунок отримувача.
  • Електронний – акт виконаних робіт (це ж послуга, юридично) та оригінал рахунку-фактури. Їх можна забрати в офісі. Пересилання оригіналів р/ф та акту Укрпоштою для електронних документів треба замовляти при замовленні ДСТУ. Там є відповідна форма.

   

 • Чи є галограма на друкованих документах (ДСТУ, ДБН тощо)?
 •  

  Так, є. Голограма з підтвердженням копії офіційного документу. Ми маємо всі законодавчі підстави для цієї діяльності. Дивиться Ознаки копії офіційного документу

   

 • В якому вигляді будуть ДСТУ в електронному вигляді?
 •  

  Формат - PDF. Це повна (як в суді кажуть) фотокопія офіційного документу. З додаванням функції розпізнаваного тексту.

   

 • Якщо в Вас зараз немає ДСТУ а нам дуже потрібно?
 •  

  В нас є певні можливості його знайти. Треба замовити цей докумет у відповідній формі на сторінці цього документа. Не телефоном та не електронною поштою, бо це повільнить конвеєр пошуку.

  Але, ми не гарантуємо результат. Рахунок на оплату буде сформований тільки після підтвердження наявності в нас цього документу. Вам буде повідомлено електронною поштою на адресу, що вказана Вами у замовленні.

   

 • Не відкривається документ PDF, потребує пароль…
 •  

  Вам потрібно встановити нову версію Adobe Acrobat Reader 10 або вище. Ця фірма є офіцйним розробником та підтримувачем стандарту PDF. Ця програма безкошовна від автора-виробника. Наберіть в інтернет пошуку та встановіть.

   

 • Ми купили електроний документ та не отримали бухгалтерських документів…
 •  

  Пересилання оригіналів бухгалтерських документів – окрема платна (по собівартості) послуга, інформація про це є у формі замовлення та у рахунку-фактурі. Замовляється у формі заповнення даних для придбання ДСТУ. Там є відповідне поле. Та ще є окреме нагадування з роз’ясненням, чи дійсно Вам не є потрібним надання оригіналів бухгалтерських документів.

  Наявність Вашого замовлення та Вашої оплати послуги доставки Укрпоштою оригіналів бухгалтерських документів (або відсутності такої послуги) відображено у рахунку-фактурі. Передивітся рахунок-фактуру.

  Документи можна самостійно отримати в офісі безкоштовно. Скановані копії надаються разом з електронним ДСТУ (чи іншим нормативом) електронною поштою.

  Просимо нас зрозуміти, бо якщо враховувати кількість виходу нашої продукції, поштові чи друкарські або логістичні тощо затрати є достатньо відчутними та можуть впливати на підвищення вартості документів для тих партнерів, кому доставка бухпаперів не не потрібна.

   

 • Ми хочемо купитити у Вас електроний / друкований документ, але нам потрібен на нього Д