Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 березня 2018 року N 397

Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 20 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", відповідно до Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України (далі - Фонд) від 27 березня 2006 року N 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за N 417/12291 (зі змінами), ураховуючи наказ Фонду від 05 березня 2018 року N 368 "Щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності стосовно оцінювача Крамаренка М. В." (Наказ N 368), яким позбавлено (анульовано) Крамаренка Максима Володимировича спеціалізації 1.1 "Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них" з кваліфікаційного свідоцтва оцінювача від 13 листопада 2004 року МФ N 2450, виданого Фондом спільно з ПВНЗ "Міжнародний інститут бізнесу", а також враховуючи те, що Крамаренко М. В. був заявлений єдиним оцінювачем у штатному складі товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ" під час прийняття Фондом рішення про видачу йому сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, наказую:

1. Анулювати сертифікат суб'єкта оціночної діяльності від 19 грудня 2017 року N 1217/17, виданий ТОВ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ" (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 37772109).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови Фонду

Є. Асташев
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали