Додаткова копія: Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2019 року N 605

Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 20 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", згідно з абзацом третім пункту 1 розділу II Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року N 513, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за N 417/12291 (зі змінами), за наявності порушень вимог Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інших нормативно-правових актів з оцінки майна, виявлених шляхом рецензування рецензентом, який працює в штаті Фонду державного майна України, і членом Екзаменаційної комісії Шияновим О. Ю., п'яти звітів про оцінку нерухомого майна (вх. Фонду державного майна України від 19 березня 2019 року N 12/08105), що класифікуються за ознакою абзацу п'ятого пункту 67 Національного стандарту N 1 "Загальні засади оцінки майна і майнових прав", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1440, що призвели до визнання неякісною оцінки майна, проведеної оцінювачем Ковіною І. С., яка працює у складі приватного підприємства "АТЛАНТИДА ТРЕЙД", наказую:

1. Анулювати сертифікат суб'єкта оціночної діяльності від 11 квітня 2019 року N 294/19, виданий приватному підприємству "АТЛАНТИДА ТРЕЙД" (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 42855711).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови Фонду

Є. Асташев
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали