Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо автоматизованої інформаційної системи Національного банку України "Кредитні договори з нерезидентами"

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.02.2019 р. N 52-0011/6111

Банкам України

Щодо автоматизованої інформаційної системи Національного банку України "Кредитні договори з нерезидентами"

В зв'язку з прийняттям постанови Правління Національного банку України від 02.01.2019 N 6 "Про затвердження Положення про порядок надання банками Національному банку України інформації щодо договорів, які передбачають виконання резидентами боргових зобов'язань перед нерезидентами-кредиторами за залученими резидентами кредитами, позиками" (Положення N 6) (далі - Постанова), Департамент інформаційних технологій виконав розробку автоматизованої інформаційної системи Національного банку України "Кредитні договори з нерезидентами" (далі - Інформаційна система), яка замінить систему автоматизації реєстрації договорів резидентів-позичальників з нерезидентами-кредиторами "Реєстр договорів з нерезидентами 2".

Інформаційна система забезпечуватиме формування централізованої інформаційної бази про договори, які передбачають виконання резидентами боргових зобов'язань перед нерезидентами-кредиторами за залученими резидентами кредитами, позиками (уключаючи поворотну фінансову допомогу) та буде введена в дію з 07 лютого 2019 року.

Заміна системи "Реєстр договорів з нерезидентами 2" на Інформаційну систему відбудеться автоматично через механізм оновлення модулів системи "Реєстр договорів з нерезидентами 2". За необхідності можна виконати оновлення модулів в ручному режимі (меню "Настройка/Оновлення модулів").

Повноваження користувачів "Реєстратор" та "Спостерігач" в системі "Реєстр договорів з нерезидентами 2" будуть автоматично замінені відповідно на повноваження "Користувач" та "Спостерігач" в Інформаційній системі.

Інструкція користувача буде надана 07 лютого 2019 року через механізм оновлення модулів, а також буде доступна через інтерфейс користувача.

На робочих місцях банків додаткових налаштувань виконувати не потрібно.

Відповідно до п. 2 Постанови (Положення N 6) заміна системи "Реєстр договорів з нерезидентами 2" на Інформаційну систему відбуватиметься за наступним регламентом:

1. Банки здійснюють ініціювання реєстраційних дій / анулювання реєстрації договорів до 14:00 06 лютого 2019 року.

2. О 14:30 06 лютого 2019 року буде виконано реєстраційні дії / анулювання реєстрацій для повідомлень про договір / зміни до реєстрації договору / анулювання реєстрації, що надійшли до 14:00 06 лютого 2019 року.

Повідомлення про договір / зміни до реєстрації договору / анулювання реєстрації, що надійшли на реєстрацію після 14:00 06 лютого 2019 року, будуть скасовані.

Повідомлення про договір / зміни до реєстрації договору / анулювання реєстрації, що готуються або чекають даних, будуть скасовані.

3. З 15:00 06 лютого 2019 року до 9:00 07 лютого 2019 року буде оголошено технологічну перерву, під час якої відбудеться трансформація системи "Реєстр договорів з нерезидентами 2" в Інформаційну систему та її налаштування. В цей період доступ до системи з робочих місць банків буде відсутнім.

4. З 9-ї години 07 лютого 2019 року банки можуть працювати з Інформаційною Системою.

Консультації щодо програмного забезпечення надають адміністратори Системи за телефонами (044) 527-3993, (044) 527-3084.

 

Директор департаменту
інформаційних технологій

В. Нагорнюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали