МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.02.2012 р. N 634-0-33-12/13.1

Аудиторській палаті України
вул. Підгірна, 1, оф. 12
м. Київ, 04107


Міністерством юстиції в межах компетенції розглянуто Ваше звернення і повідомляється про таке.

Діяльність Міністерства юстиції України регулюється Положенням про Міністерство юстиції України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 N 395/2011 (Указ N 395/2011) (далі - Положення). Відповідно до Положення Мін'юст, зокрема, надає роз'яснення з питань, пов'язаних із діяльністю Мін'юсту України, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства, а також стосовно актів, які ним видаються.

Відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" (далі - Закон) державне регулювання і нагляд у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму здійснюються щодо суб'єктів господарювання, які проводять лотереї або будь-які інші азартні ігри, суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них, аудиторів, аудиторських фірм, фізичних осіб - підприємців, які надають послуги з бухгалтерського обліку, Державного казначейства України, Головного контрольно-ревізійного управління України - Міністерством фінансів України.

Згідно з вимогами пункту 2 частини другої статті 14 Закону зазначені у частині першій цієї статті суб'єкти державного фінансового моніторингу зобов'язані, зокрема, забезпечувати надання методологічної, методичної та іншої допомоги суб'єктам первинного фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.

Отже, з порушених у Вашому зверненні питань Вам необхідно звернутися до Міністерства фінансів України.

 

В. о. керівника апарату,
директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали