НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.06.2012 р. N 48-204/1375-6415

Департамент фінансового моніторингу

Банкам України
Асоціації українських банків
Українському кредитно-банківському союзу
Незалежній асоціації банків України


Щодо діяльності ЗАТ "Кредексбанк"

Інформуємо, що відповідно до параграфу 311 Закону США "PATRIOT Act" (Патріотичний акт США), з 22.05.2012 Міністерством фінансів США визнано ЗАТ "Кредексбанк" (м. Мінськ, Республіка Білорусь) фінансовою установою з підвищеною загрозою відмивання коштів.

Враховуючи зазначене, з метою запобігання використанню послуг банків для легалізації злочинних доходів та для інших протиправних діянь, звертаємо увагу на необхідність здійснення належного виконання вимог частини четвертої статті 6, статті 11 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" та пункту 3.5 Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 14.05.2003 N 189 (зі змінами), а також на підвищений ризик проведення розрахунків на користь клієнтів ЗАТ "Кредексбанк".

 

Заступник Голови
Національного банку України

І. В. Соркін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали