Додаткова копія: Щодо доплати за роботу в інклюзивних класах

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.11.2018 р. N 1/13-967

Щодо доплати за роботу в інклюзивних класах

Міністерство освіти і науки України на <...> звернення <...> щодо доплати за роботу в інклюзивних класах інформує.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 р. N 72 (Постанова N 72) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. N 1096 "Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності", відповідно до яких передбачено встановлення доплати в граничному розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам і помічникам вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх закладів освіти.

Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі, тільки за години роботи у інклюзивних класах. Конкретний розмір доплати встановлює керівник закладу, ураховуючи кількість осіб з особливими освітніми потребами у класі, складність порушення розвитку дітей, рівень відповідальності та обсяг роботи кожного працівника, який працює з такими дітьми, тощо.

Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі, при тарифікації. При цьому тарифікаційні списки повинні містити інформацію про кількість інклюзивних класів у закладі, кількість годин навантаження кожного працівника в такому класі і розмір доплати в залежності від кількості годин.

У разі, якщо через хворобу чи з інших причин в деякі дні у класі відсутні усі учні з особливими освітніми потребами, зазначене не впливає на розмір доплати за роботу з інклюзивному класі.

 

Перший заступник Міністра

В. Ковтунець
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали