Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо екзаменаційної перевірки на пілотажному тренажері

ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

від 16.08.2017 р. N 13.1/393-17

Керівникам експлуатантів, навчальних організацій, які експлуатують вертольоти Мі-2

У відповідності до п. 12.2.2.1 наказу Міністерства транспорту України N 486 від 07.12.98, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29.12.98 за N 833/3273, до заяви на видачу/продовження свідоцтва додаються результати екзаменаційної перевірки на комплексному пілотажному тренажері.

TRTO ПАТ "Мотор Січ" отримало сертифікат та відповідні схвалення від Державіслужби України на проведення тренажерної підготовки з членами екіпажів, які виконують польоти на вертольотах Мі-2.

В зв'язку з цим:

1. Інформую, що до 15.08.2017 року результати професійної тренажерної підготовки, які проведені у вигляді тренування та перевірки в кабіні ПС і аеродромних польотах, будуть дійсними.

2. В подальшому, управління сертифікації персоналу Державіаслужби України буде здійснювати прийом документів на отримання/продовження терміну дії свідоцтва члена екіпажу вертольоту Мі-2 за наявності акта кваліфікаційної перевірки на тренажері даного типу вертольоту.

3. Керівникам експлуатантів, навчальних організацій внести відповідні зміни до керівництва з виконання польотів та програми підготовки персоналу.

 

Начальник управління сертифікації
персоналу Державіаслужби України

В. Б. Трофімов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали