ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо фінансування видатків на оплату праці працівників апаратів судів, а також створення необхідних умов для підготовки Національною школою суддів України висококваліфікованих кадрів для судової системи

З метою належного фінансування видатків на оплату праці працівників апаратів судів, а також створення необхідних умов для підготовки Національною школою суддів України висококваліфікованих кадрів для судової системи:

М. АЗАРОВУ


1. Визначити за участю Державної судової адміністрації України необхідний обсяг асигнувань загального фонду Державного бюджету України для забезпечення фінансування відповідно до обгрунтованих потреб видатків на оплату праці працівників апаратів місцевих загальних і апеляційних судів, а також на здійснення заходів із виконання Національною школою суддів України завдань щодо організації спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, підготовки суддів та їх періодичного навчання.

2. Забезпечити підготовку і внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" щодо фінансування видатків на оплату праці працівників апаратів місцевих загальних і апеляційних судів та видатків на здійснення заходів із виконання Національною школою суддів України завдань щодо організації спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, підготовки суддів та їх періодичного навчання, передбачивши з цією метою збільшення відповідних бюджетних призначень Державній судовій адміністрації України.

3. Здійснити до прийняття Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо збільшення Державній судовій адміністрації України відповідних бюджетних призначень) наближення обсягів видатків загального фонду Державного бюджету України за бюджетними програмами на утримання місцевих загальних і апеляційних судів до обгрунтованих потреб шляхом внесення необхідних змін до бюджетного розпису.

Доповісти до 1 серпня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали