ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ МИТНЕ УПРАВЛІННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ

ЛИСТ

від 27.04.2012 р. N 19/1-9.2/2522-ЕП

Начальникам регіональної митниці, митниць


Щодо галузі атестації експертних підрозділів управління

Експертними підрозділами Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи (далі - Управління) здійснюються лабораторні дослідження та експертизи в обсягах, визначених галуззю атестації на право проведення досліджень показників об'єктів (свідоцтво про атестацію від 27.12.2012 N ПТ-486/11, видане ДП "Укрметртестстанндарт").

З метою забезпечення оперативного та якісного опрацювання запитів на проведення досліджень та недопущення необґрунтованої затримки митного оформлення, пропонуємо ознайомити з галуззю атестації Управління посадових осіб митниць, які здійснюють митний контроль та готують запити на проведення досліджень, експертними підрозділами Управління.

Інформація щодо галузі атестації із зазначенням об'єктів та показників досліджень знаходиться в розділі "Експертні підрозділи" інформаційного нормативно-методичного комплексу Управління (ІНМК) Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби за адресою: http://172.22.120.52.

 

Начальник Управління

С. І. Ярмольський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали