МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.05.2012 р. N 1/9-382

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій


Щодо гігієнічних вимог перевезення залізничним транспортом організованих груп дітей

З метою недопущення порушень вимог до організації перевезень залізничним транспортом організованих груп дітей, що призводить до несвоєчасного виявлення хворих дітей та ускладнює заходи запобігання поширення захворювання серед контактуючих осіб, на прохання Міністерства охорони здоров'я надсилаємо Гігієнічні вимоги до умов перевезення залізничним транспортом організованих груп дитячих колективів, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря залізничного транспорту України від 12 квітня 2010 року N 150-ЦСАН (див. окремо в базі), для врахування в роботі.

Беручи до уваги, що під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2011 року були випадки погіршення санітарно-епідемічної ситуації в Україні, просимо оцінити високий ступінь відповідальності за створення безпечних умов для оздоровлення та відпочинку дітей і довести до відома зазначений документ до всіх осіб, причетних до організації літнього оздоровлення.

Разом з тим, нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій стосовно життя та здоров'я дітей під час оздоровчих заходів, необхідно терміново інформувати Міністерство (відділ позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини за т/ф: 044 486-15-35, електронною поштою: a_serednytska@mon.gov.ua).

Додаток на 5 арк.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали