Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо інвестиційних програм на 2011 рік

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.06.2010 р. N 3589/18/17-10

Ліцензіатам з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (за списком)
Територіальним представництвам НКРЕ (за списком) 


Щодо інвестиційних програм на 2011 рік

Національна комісія регулювання електроенергетики України нагадує, що відповідно до пункту 3.1 Порядку подання, розгляду, схвалення та виконання інвестиційних програм, затвердженого постановою НКРЕ від 26.07.2007 N 1052 (далі - Порядок), ліцензіати з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом зобов'язані надавати на розгляд НКРЕ проекти інвестиційних програм на наступний прогнозний період згідно з графіком, затвердженим розпорядженням НКРЕ від 28.01.2010 N 4-р.

Зважаючи на це, при розробці інвестиційних програм на 2011 рік НКРЕ пропонує керуватись наступними рекомендаціями:

1. Для забезпечення виконання Програми розвитку електричних мереж напругою 35 - 110 (150) кВ та визначення обсягів реконструкції електричних мереж напругою 0,4 - 10 кВ на 2007 - 2011 роки, затвердженої розпорядженням КМУ від 11.09.2007 N 727-р, та для виконання вимог пункту 3.5.2 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15, щодо забезпечення:

- якості надання послуг з передачі електричної енергії;

- надійності передачі електричної енергії;

- відповідності електричної енергії показникам якості;

- забезпечення належного технічного стану об'єктів електроенергетики та організації їхньої експлуатації шляхом здійснення ремонтно-експлуатаційного обслуговування, модернізації, реконструкції та повної заміни зношених електромереж НКРЕ пропонує передбачити обсяг фінансування заходів першого розділу інвестиційної програми "Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання" на рівні не менше 70 % від загальної суми фінансування інвестиційної програми, забезпечивши при цьому першочергове фінансування об'єктів незавершеного будівництва для введення цих об'єктів в промислову експлуатацію протягом 2011 року.

2. При визначенні джерел фінансування інвестиційних програм на 2011 рік передбачити, як джерело, надходження від сплати за реактивну енергію в обсягах, що відповідають прогнозному обсягу нарахування за 2010 рік та не менше 30 % чистого прибутку, що планується отримати компанією у 2011 році внаслідок небалансу ТВЕ з урахуванням обсягу коштів, які компанія повинна оплатити ДП "Енергоринок" за договорами реструктуризації у 2011 році.

3. Нагадуємо, що відповідно до пункту 2.7 Порядку фінансування робіт з проведення будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів ліцензіата включається до інвестиційної програми виключно за умови наявності необхідних для цього проектів, погоджених (затверджених) відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Згідно з пунктом 5 Порядку кожен пункт інвестиційної програми має бути належним чином обґрунтований. Обґрунтування має містити цінові пропозиції (прайс-листи) заводів-виробників, або їх офіційних представників в Україні (не менше двох), або зведені протоколи проведених тендерів, інформацію щодо застосування обмеження вартості закупівель при проведенні тендерів з урахуванням цін підприємств-виробників, зведені кошториси проектів робіт, що передбачені інвестиційною програмою, з наданням цінових пропозицій (прайс-листів) заводів-виробників на обладнання, яке передбачено в цих проектах, загальною вартістю однотипного обладнання більше 10 тис. грн.

5. У зв'язку із внесення змін до Порядку пропонуємо при розробці інвестиційних програм на 2011 рік керуватись оновленими формами.

Нагадуємо також, що відповідно до пункту 3.4 Порядку інвестиційні програми мають надаватись для опрацювання до відповідних територіальних представництв НКРЕ.

Додатково зазначаємо, що з метою досягнення найнижчої ціни закупівель товарів, робіт та послуг в межах виконання інвестиційної програми на 2010 рік НКРЕ рекомендує проводити закупівлі за процедурою редукціону. НКРЕ не буде приймати до розгляду зміни до інвестиційних програм на 2010 рік у частині збільшення питомої вартості окремих закупівель, якщо ці зміни не пов'язані із зміною проектних рішень.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали