Додаткова копія: Щодо касового обслуговування

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.10.2018 р. N 85-0006/54051

Центральне сховище

Банкам України

Щодо касового обслуговування

Звертаємо увагу, що з 01 листопада 2018 року набирає чинності Інструкція про ведення касових операцій банками в Україні, затверджена постановою Правління Національного банку України (Постанова N 103) від 15 вересня 2018 року N 103 (далі - Інструкція).

Інструкція (Постанова N 103) визначає, що касове обслуговування - це надання послуг з приймання, видачі та обміну готівки на підставі Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Національним банком України (далі - ЄДБО), а договір про касове обслуговування - це банківські послуги, що надаються Національним банком банкам (філіям, відділенням) шляхом приєднання до Публічної пропозиції Національного банку України на укладення ЄДБО.

Враховуючи викладене, з метою своєчасного отримання банком послуг з касового обслуговування пропонуємо вирішити питання про приєднання до Публічної пропозиції Національного банку України на укладення ЄДБО.

 

Директор Центрального сховища

В. В. Брик
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали