Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо класифікації товарів у товарній позиції 8310 згідно з УКТЗЕД

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.11.2010 р. N 11/7-10.16/14267-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць 


Щодо класифікації товарів у товарній позиції 8310 згідно з УКТЗЕД

З метою однозначної класифікації товарів у товарній позиції 8310 згідно з вимогами Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТЗЕД) повідомляємо наступне.

Відповідно до опису товарної позиції 8310 згідно УКТЗЕД, яка має назву: "Таблички з назвами, найменуваннями, адресами та аналогічні таблички, цифри, літери та інші символи з недорогоцінних металів, крім виробів товарної позиції 9405", до неї включаються металеві таблички з недорогоцінних металів з нанесеними на них (шляхом емалювання, лакування, друкування, гравірування, перфорації, штампування, формування, карбування, фасонування або будь-якого іншого процесу) словами, літерами, цифрами чи зображеннями, які повідомляють усю інформацію, потрібну для таблички з покажчиком, назвою, рекламою, адресою чи для інших аналогічних табличок.

Крім цього, згідно Пояснень до товарної позиції 8310 згідно УКТЗЕД, деякі таблички можуть бути призначені для подальшого доповнення до наявній уже на табличці необхідної обов'язкової інформації за допомогою вставок, рукописання або іншим способом.

Також, Поясненнями до товарної позиції 8310 згідно УКТЗЕД встановлено, що до неї включаються аналогічні таблички та емблеми для механізмів, вимірювальних приладів, автомобілів (наприклад номерні знаки) і т. п.

Водночас, пунктом (а) Пояснень до товарної позиції 8310 згідно УКТЗЕД, з неї виключаються таблички без літер, цифр чи зображень, або такі, що несуть лише часткові випадкові дані, властиві основній інформації, яка буде повідомлена пізніше (наприклад, товарні позиції 7325, 7326, 7616, 7907).

Так, наприклад, заготовки для автомобільних номерних знаків, які імпортуються на митну територію України, зазвичай являють собою алюмінієву пластину, на яку нанесено світлоповертаюче покриття, захисні водяні знаки виконані з застосуванням лазера, літерне позначення "UA" та Український Герб на фоні Українського Прапора (мал. 1).

  

  

мал. 1 


Згідно вимог пункту 3.1 Державного стандарту України 4278:2006 "Знаки номерні транспортних засобів. Загальні вимоги. Правила застосування", знаки, в залежності від їх типу, повинні містити інформацію щодо адміністративно-територіальної належності, порядкового номеру, серії, а також символіки державної належності.

Таким чином, заготовки для автомобільних номерних знаків виготовлені у відповідності до певних вимог Державного стандарту України 4278:2006, з літерним позначення "UA" та державною символікою являють собою незакінчені вироби та несуть основну інформацію щодо державної приналежності транспортного засобу (мал. 1).

Завершеними виробами заготовки для автомобільних номерних знаків будуть вважатись після нанесення на них відомостей стосовно адміністративно-територіальної належності, порядкового номеру та серії.

З урахуванням вищевикладеного, а також Правила 1, 2 "а" Основних правил інтерпретації УКТЗЕД, класифікацію заготовок для автомобільних номерних знаків необхідно здійснювати як незавершеного виробу - автомобільного номерного знаку, за кодом 8310 00 00 00 згідно УКТЗЕД.

  

  

мал. 2 


Як приклад, на мал. 2 зображені таблички, які несуть часткові випадкові дані, не містять назв, найменувань, літер, цифр тощо та можуть класифікуватись у товарних позиціях 7325, 7326, 7616, 7907 згідно УКТЗЕД.

 

Заступник Голови Служби 

С. М. Сьомка 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали