Додаткова копія: Щодо коригування податкового кредиту, якщо відбувається зменшення митної вартості товарів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 12.03.2019 р. N 998/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо коригування податкового кредиту якщо відбувається зменшення митної вартості товарів та у зв'язку із наданням додаткової інформації на доповнення до індивідуальної податкової консультації, зареєстрованої в Єдиній базі індивідуальних податкових консультацій, повідомляє, що позиція з порушеного питання, викладена у зазначеній індивідуальній податковій консультації, залишається незмінною.

Зокрема, у випадку, якщо після митного оформлення товарів, поміщених у митний режим імпорту, змінюється величина митної вартості таких товарів (за рішенням суду, яке набрало законної сили, або контролюючим органом прийнято рішення про коригування заявленої митної вартості товарів), коригування податкового кредиту з ПДВ здійснюється на дату оформлення аркуша коригування за формою згідно з додатком 4 до Положення про митні декларації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року N 450 (Постанова N 450), у тому числі, якщо фактичне повернення коштів відбувалося у попередньому (звітному) періоді.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію (пункт 52.2 статті 52 розділу II Податкового кодексу України).
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали