НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.11.2011 р. N 28-311/5055

Департамент контролю, методології та ліцензування валютних операцій

Головному управлінню НБУ в Автономній Республіці Крим, Головному управлінню НБУ по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням НБУ, банкам України та їх філіям

За інформацією органів Державної податкової адміністрації України повідомляємо:

1. Завершено процедури ліквідації суб'єктів ЗЕД, які мають прострочену дебіторську заборгованість, з подальшим зняттям з обліку в податкових органах: ТОВ "Компанія "Магнум-Україна" (код за ЄДРПОУ 22769633), ТОВ "Горіховий сад" (код за ЄДРПОУ 35007083), ТОВ "Металресурс" (код за ЄДРПОУ 30756233).

2. Ліквідовано нерезидента-боржника в країні реєстрації, що документально підтверджено компетентним органом цієї країни: компанія "KGB DOORS INC" штат Флорида (США).

Нагадуємо, що відповідно до Пояснення щодо заповнення форми звітності N 531 "Звіт про резидентів-суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перевищили встановлені законодавством терміни розрахунків за експортними, імпортними операціями", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 19.03.2003 N 124, у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом ліквідації (за умови отримання відповідних документів, які підтверджують закінчення процедури його ліквідації та внесення запису про це до державного реєстру) банк вилучає з форми запис про відповідну заборгованість, починаючи лише з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента - суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності з контролю.

 

Директор Департаменту
контролю, методології та
ліцензування валютних операцій

Н. О. Пасенова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали