НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.07.2012 р. N 28-311/3603

Департамент контролю, методології та ліцензування валютних операцій

Головному управлінню НБУ в Автономній Республіці Крим, Головному управлінню НБУ по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням НБУ, банкам України та їх філіям


Повідомляємо, що за інформацією органів Державної податкової служби України:

1. Завершено процедуру ліквідації суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України (далі - ЗЕД), які мають прострочену дебіторську заборгованість, з подальшим зняттям з обліку в податкових органах: ТОВ "Капітан Трейд" (код за ЄДРПОУ 34709192), ТОВ "Фірма Родон" (код за ЄДРПОУ 24517222).

2. Ліквідовано нерезидента-боржника у країні реєстрації, що документально підтверджено компетентними органами цієї країни: компанія "Ian Torrie Associated Genetics Limited" (Великобританія).

3. Перереєстровано у встановленому порядку суб'єкти ЗЕД, які мають прострочену дебіторську заборгованість, в інші регіони, а саме: ТОВ "Фітойл" (код за ЄДРПОУ 36118779) з ДПІ у Галицькому районі м. Львова в Калуську ОДПІ Івано-Франківської обл.

Нагадуємо, що відповідно до Пояснення щодо заповнення форми звітності N 531 "Звіт про резидентів-суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перевищили встановлені законодавством терміни розрахунків за експортними, імпортними операціями", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 19.03.2003 N 124, у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом ліквідації (за умови отримання відповідних документів, які підтверджують закінчення процедури його ліквідації та внесення запису про це до державного реєстру) банк вилучає з форми запис про відповідну заборгованість починаючи з наступної звітної дати після надання інформації про зняття резидента - суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності з контролю.

 

Директор Департаменту контролю,
методології та ліцензування
валютних операцій

Н. О. Пасенова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали