ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

віл 13.07.2012 р. N 12.2/3/2032-ЕП

Департаменту митних інформаційних технологій та статистики


На виконання доручення першого заступника Голови Служби О. М. Дороховського щодо підготовки матеріалів для участі у засіданні робочої групи по встановленню відеофіксації на виборчих дільницях, що відбудеться у Кабінеті Міністрів України, повідомляємо.

Відповідно до статті 194 Митного кодексу України ( N 4495-VI) у разі ввезення товарів на митну територію України декларант або уповноважена ним особа попередньо повідомляють митний орган, у зоні діяльності якого товари будуть пред'явлені для митного оформлення, про намір ввезти ці товари.

Попереднє повідомлення про намір ввезти товари на митну територію України здійснюється шляхом надання митному органу, в зоні діяльності якого товари будуть пред'явлені для митного оформлення, попередньої митної декларації або іншого документа, що може використовуватися замість митної декларації відповідно до статті 94 цього Кодексу ( N 4495-VI).

Попереднє повідомлення може здійснюватися у формі електронних документів. Формат таких документів, кодування символів, засоби пересилання визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.

Відповідно до статті 198 Кодексу ( N 4495-VI) митному органу в пункті пропуску через державний кордон України згідно із статтею 335 цього Кодексу ( N 4495-VI) подаються документи, що містять відомості про товари, достатні для їх ідентифікації та необхідні для прийняття рішення про пропуск їх через митний кордон України.

Згідно зі статтею 247 Кодексу ( N 4495-VI) митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється в будь-якому митному органі з пред'явленням їх цьому органу, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

За письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи митні формальності можуть виконуватися митними органами поза місцем розташування цих органів, а також поза робочим часом, установленим для них, на умовах, визначених цим Кодексом.

Відповідно до статті 248 Кодексу ( N 4495-VI) митне оформлення розпочинається з моменту подання митному органу декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення, а в разі електронного декларування - з моменту отримання митним органом від декларанта або уповноваженої ним особи електронної митної декларації або електронного документа, який відповідно до законодавства замінює митну декларацію.

Згідно зі статтею 255 Кодексу ( N 4495-VI) митне оформлення завершується протягом чотирьох робочих годин з моменту пред'явлення митному органу товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що підлягають митному оформленню (якщо згідно з цим Кодексом товари, транспортні засоби комерційного призначення підлягають пред'явленню), подання митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та всіх необхідних документів і відомостей, передбачених статтями 257 ( N 4495-VI) і 335 цього Кодексу ( N 4495-VI).

З метою забезпечення своєчасного митного оформлення складових частин систем відеофіксації (камери, відеореєстратори тощо) просимо поінформувати про підприємства, що будуть здійснювати ввезення та декларування, митні органи, у яких планується митне оформлення, та орієнтовні строки ввезення зазначених товарів.

 

Заступник директора
Департаменту організації
митного контролю та оформлення -
начальник Управління
декларування та митних режимів

І. М. Муратов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали