Додаткова копія: Щодо мораторію на підвищення цін на лікарські засоби

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 30.10.2009 р. N 13333

Всеукраїнської громадської організації
"Аптечна професійна асоціація України" 


Щодо мораторію на підвищення цін на лікарські засоби

Держкомпідприємництва з розумінням відноситься до занепокоєння Всеукраїнської громадської організації "Аптечна професійна асоціація України", що викладене у відкритому листі до Президента України у зв'язку з прийняттям Верховною Радою України 20 жовтня 2009 р. Закону України "Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення".

Виходячи з завдань та повноважень, визначених чинним законодавством, Держкомпідприємництва поінформувало Президента України про прогнозоване виникнення негативних наслідків, спотворення або знищення системи медикаментозного забезпечення населення, яка базується в державі на підприємницькій діяльності суб'єктів господарювання фармацевтичної галузі, в разі впровадження заходів, передбачених законом (з цим листом можна ознайомитися на сайті Держкомпідприємництва, розділ "Коментарі та інформаційні листи. Роз'яснення та інформаційні листи Держкомпідприємництва").

Вживаючи всіх заходів у цей складний час для захисту законних інтересів суб'єктів господарювання, Держкомпідприємництва сподівається на врахування Президентом України позиції суб'єктів господарювання фармацевтичної галузі під час розгляду питання про підписання Закону України "Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення".

 

Голова 

О. Кужель 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали