Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо можливості застосування громадянами засобів аудіо-, фото-, відеофіксації під час спілкування з працівниками ДАІ

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛИСТ

від 01.06.2011 р. N 04-19/12-1092

Депутату Харківської обласної ради
Варченку І. Г.
вул. Полтавський шлях, 52, к. 47, м. Харків, 61052

Шановний Іване Григоровичу!

На Ваш запит, що надійшов з Комітету Верховної Ради України з питань правової політики щодо можливості застосування громадянами засобів аудіо-, фото-, відеофіксації під час спілкування з працівниками ДАІ Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності повідомляє, що відповідно до частини четвертої статі 65 Конституції України кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

На сьогодні чинне законодавство України не містить заборони щодо аудіо-, фото-, відеофіксації водіями дій працівників ДАІ під час несення ними служби або оформлення адміністративних матеріалів.

Разом з тим, зазначені дії не повинні перешкоджати виконанню працівником Державтоінспекції своїх функціональних обов'язків.

Крім того, у разі виявлення порушення, скоєного працівником Державтоінспекції під час несення служби, громадяни також можуть повідомити про це по телефону довіри відповідного регіонального підрозділу ДАІ. З переліком таких телефонів можна ознайомитись на офіційному сайті ДДАІ МВС України (www.sai.gov.ua).

З повагою,

 

Голова Комітету

В. Швець

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали