Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо набрання чинності міжнародним договором

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.03.2020 р. N 72/14-618-625

 

Міністерству юстиції України

Копія:

Офісу Президента України
Апарату Верховної Ради України
Міністерству фінансів України
Посольству України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Щодо набрання чинності міжнародним договором

Відповідно до пункту 8 Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним, затвердженого постановою КМУ від 23.04.2001 N 376 (із змінами), подаємо інформацію щодо набрання чинності міжнародним договором України:

N

Назва документа

Дата підписання

Дата затвердження

Дата набрання чинності

Термін дії

1.

Зміни до Угоди про позику (Проект "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між Україною та Міжнародним Банком реконструкції та розвитку N 8404-UA від 09.07.2014

28.02.2020

-

28.02.2020

Невизначений

Принагідно повідомляємо, що зазначений двосторонній міжнародний договір України (далі - Зміни до Угоди про позику) був підписаний лише англійською мовою.

У зв'язку із цим інформуємо, що на виконання положень Закону України "Про міжнародні договори України" від 29.06.2004 N 1906-IV та відповідно до Порядку здійснення офіційного перекладу багатосторонніх міжнародних договорів України на українську мову, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2006 N 353, МЗС України здійснює офіційний переклад українською мовою лише багатосторонніх міжнародних договорів України.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, питання здійснення офіційних перекладів українською мовою інших видів міжнародних договорів України, у тому числі і двосторонніх, виходить за межі компетенції МЗС України. Оскільки чинним законодавством України не визначений порядок здійснення офіційних перекладів двосторонніх міжнародних договорів України, для здійснення належної реєстрації Змін до Угоди про позику в Єдиному державному реєстрі нормативно-правових актів і використання в роботі Мінфіном України був здійснений їх неофіційний переклад українською мовою.

Враховуючи викладене та з огляду на вимоги пунктів 8 й 10 Порядку ведення Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2001 N 376 (зі змінами), надсилаємо засвідчену копію зазначених Змін до Угоди про позику, а також їх неофіційний переклад українською мовою, здійснений Міністерством фінансів України як відповідальним ЦОВВ за укладення цього міжнародного договору.

 

Директор Департаменту
міжнародного права

Л. А. Герасько
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали