МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.12.2017 р. N 72/14-612/1-3208

 

Міністерству юстиції України

Копія:

Секретаріату Кабінету Міністрів України
Апарату Верховної Ради України
Генеральній прокуратура України
Посольству України у Республіці Індія

Щодо набрання чинності міжнародними договорами

Повідомляємо, що Договір між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договір між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про передачу засуджених осіб, які були підписані 25 червня 2016 року у м. Києві, набрали чинності 20 грудня 2017 року.

Станом на 27.12.2017 р. шри-ланкійська сторона не виконала внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання чинності Договором між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про видачу правопорушників.

Для використання в роботі та з метою включення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування надсилаємо у додатку офіційно засвідчені копії та електронні версії зазначених договорів українською мовою (на адресу Мін'юсту).

 

Т. в. о. директора Департаменту
міжнародного права

О. Т. Гіренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали