Додаткова копія: Щодо надання інформації [про розподіл та постачання електричної енергії]

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.11.2018 р. N 3304-04/50497-03

Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Щодо надання інформації

Мінекономрозвитку розглянуло лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 08.11.2018 N 10407/13.1/7-18 та повідомляє.

Відповідно до пункту 13 розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) (далі - Закон), ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом підлягають анулюванню не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності Законом (Закон N 2019-VIII), тобто не пізніше 11 грудня 2018 року.

За інформацією НКРЕКП, на сьогодні розпочато видачу нових ліцензій на право провадження діяльності з розподілу електричної енергії відповідним суб'єктам господарювання та здійснюються відповідні заходи щодо оптимізації та забезпечення оперативності цього процесу. Відповідні рішення НКРЕКП передбачають:

видачу ліцензії на право провадження діяльності з розподілу електричної енергії відповідному суб'єкту господарювання, яка набуває чинності з 01 січня 2019 року;

анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом відповідного суб'єкта господарювання з 01 січня 2019 року.

Враховуючи викладене, просимо надати інформацію чи підлягають розірванню договори про закупівлю на період з 11 грудня 2018 року до 01 січня 2019 року та на підставі яких ліцензій і нормативно-правових актів у зазначений період здійснюватиметься розподіл та постачання електричної енергії споживачам, які є замовниками у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII).

 

Директор департаменту
регулювання публічних закупівель

Л. Лахтіонова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали