ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.01.2012 р. N 11.1/3-16.2/664-ЕП

Київській регіональній митниці

Щодо надання інформації

У Департаменті класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД (далі - Департамент) опрацьовано додаткову інформацію щодо класифікації товару "Крем на рослинних маслах "Dally Cream".

Додатково повідомляємо.

Відповідно до пояснень до товарної позиції 1517 до неї включаються маргарин та інші придатні для вживання в їжу суміші або готові продукти з тваринних та рослинних жирів, масел та олій або їх фракцій. Зазвичай такі суміші або готові продукти є рідкими або твердими.

Продукти цієї товарної позиції, жири, масла або олії які могли бути попередньо гідрогенізовані, можуть бути піддані емульгуванню (наприклад, знежиреним молоком), збиванню, текстуруванню (зміні текстури або кристалічної структури) і т. п. і можуть містити добавки в невеликих кількостях лецитину, крохмалю, харчових барвників, смакових речовин, вітамінів, вершкового масла або інших молочних жирів (відповідно до обмежень, викладеними в Примітці 1 (c) до цієї групи).

Вміст у складі продукту 10,8 % ± 0,3 % цукрози не може розглядатись як "невелика кількість".

З урахуванням вищевикладеного товар "Dally Cream" за правилом 1 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД класифікується у межах товарної позиції 2106 згідно з УКТЗЕД.

Підхід щодо класифікації товару "Dally Cream" у товарній позиції 2106 на підставі його складу узгоджується з класифікаційними рішеннями щодо класифікації подібних товарів митних адміністрацій країн ЄС, що представлені у базі даних обов'язкової тарифної інформації на офіційному веб-сайті комісії ЄС.

Проте зауважимо, що класифікація подібних товарів здійснюється у товарній позиції 2106 за умови підтвердження наявності в їх складі цукрів, відсотковий вміст яких не може розглядатись як "невеликі кількості" у розумінні пояснень до товарної 1517.

Продукти на основі тваринних або рослинних жирів, масел, олій або їх фракцій, у яких встановлено вміст невеликих кількостей підсолоджувачів, включаються до товарної позиції 1517 (з урахуванням винятківПримітки 1 до товарної групи 15 та винятків, зазначених у поясненнях до цієї товарної позиції).

Рішення про класифікацію подібних товарів приймати тільки за умови перевірки інформації щодо вмісту та призначення таких товарів. У разі виявлення фактів надання неповної або недостовірної інформації про вміст компонентів вживати заходів згідно чинного законодавства щодо повноти наповнення держбюджету.

Лист Держмитслужби від 29.11.2011 N 11.1/3-16.2/16081-ЕП вважати таким, що втратив чинність.

 

Директор Департаменту,
член колегії Держмитслужби

А. Є. Гутник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали