МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 585

Щодо надання права переробляти конфісковані та безхазяйні спирт етиловий, фракцію головну етилового спирту, спиртовмісні рідини та алкогольні напої

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 N 672 "Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості" та з метою впорядкування переробки спирту етилового, фракції головної етилового спирту, спиртовмісних рідин та алкогольних напоїв, конфіскованих за рішенням суду, безхазяйних, переданих власником або які на інших законних підставах перейшли у власність держави, а також невиправного браку, який виникає під час виробництва зазначеної продукції, наказую:

1. Надати Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" право переробляти спирт етиловий, фракцію головну етилового спирту, спиртовмісні рідини та алкогольні напої, конфісковані за рішенням суду, безхазяйні, передані власником або які на інших законних підставах перейшли у власність держави, а також невиправний брак, який виникає під час виробництва зазначеної продукції.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики від 20.02.2009 N 110 "Щодо затвердження переліку державних спиртових заводів, які мають право переробляти конфісковані та безхазяйні спирт етиловий, фракцію головну етилового спирту, спиртовмісні рідини та алкогольні напої" (зі змінами).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали