НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.11.2011 р. N 9000/09/17-11

Народному депутату України
Забарському В. В.
01008, м. Київ-8, вул. М. Грушевського, 5

Щодо надання роз'яснення

Шановний Владиславе Валерійовичу!

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула звернення народного депутата України В. В. Забарського від 18.10.2011 N 1235-497/2011, надіслане за належністю листом Адміністрації Президента України від 21.11.2011 N 03-01/3447, щодо тарифів на електричну енергію для населення та, в межах компетенції, повідомляє наступне.

Відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 N 1324-р "Про додаткові заходи щодо енергозабезпечення населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом", Національній комісії регулювання електроенергетики України рекомендовано на період до завершення виконання заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження - виконання необхідних заходів з будівництва (реконструкції та/або модернізації) систем централізованого теплопостачання у багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом, і у яких відсутні (або не функціонують) системи централізованого теплопостачання - затвердити для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом, і у яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, тариф на електричну енергію на рівні, що встановлений для населення, яке проживає в будинках, обладнаних в установленому порядку кухонними електроплитами, електроопалювальними установками.

Відповідно до абзацу п'ятого пункту 1.4 Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, затвердженого постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309 (зі змінами та доповненнями) (далі - Порядок), відпуск електроенергії населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом, і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, проводиться за тарифом 21,54 коп. за 1 кВт·год. (з ПДВ) незалежно від обсягів її споживання.

Для цілей цього Порядку (відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого і введеного в дію наказом Держстандарту України від 17 серпня 2000 року N 507) до багатоквартирних будинків належать житлові будинки з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу), крім гуртожитків, готелів, туристичних баз, таборів, будинків відпочинку, відокремлених житлових будинків садибного типу (міських, позаміських, сільських), вілл, дач, будинків для персоналу лісового господарства, літніх будинків для тимчасового проживання, садових будинків, а також спарених або зблокованих будинків з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці тощо.

Отже, Комісія поділяє Вашу стурбованість та занепокоєння, але відповідно до своїх повноважень не може внести відповідні зміни до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Держстандарту України від 17 серпня 2000 р. N 507.

З повагою,

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали