ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.06.2011 р. N 40-16-385

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула лист [...] щодо надання роз'яснення з питань отримання дозвільних документів на будівництво та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів та повідомляє.

Відповідно до статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI) (далі - Закон) замовник має право виконувати будівельні роботи після:

1) направлення замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт Державній архітектурно-будівельній інспекції або її територіальному органу (далі - інспекція державного архітектурно-будівельного контролю) за місцезнаходженням об'єкта будівництва - щодо об'єктів, будівни...

 

Доступ до документа «Лист Державної архітектурно-будівельної інспекція від 07.06.2011 № 40-16-385 Щодо надання роз'яснення з питань отримання дозвільних документів на будівництво та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали