ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.12.2011 р. N 19/1-10.2/7280-ЕП

Начальнику регіональної митниці, начальникам митниць

Щодо направлення запитів

У зв'язку із направленням запитів митних органів із порушенням вимог наказу Держмитслужби від 03.06.2004 N 414 (зі змінами) звертаємо Вашу увагу на наступне:

Наказом Держмитслужби України від 03.06.2004 N 414 (зі змінами) визначені зони діяльності експертних підрозділів Управління та затверджений їх Перелік.

Митними органами здійснюється направлення проб і зразків товарів для їх лабораторної перевірки відповідно до митного законодавства в експертні підрозділи згідно затвердженого Переліку зон діяльності експертних підрозділів Управління.

У разі неможливості з об'єктивних причин проведення експертних досліджень за запитами митних органів відповідним експертним підрозділом, начальник Управління або уповноважена ним особа приймає рішення про переадресування запиту до іншого експертного підрозділу Управління з інформуванням про це відповідних митних органів.

 

Т. в. о. начальника Управління

С. І. Ярмольський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали