МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.04.2012 р. N 309/0/18-12/039

Федерації професійних спілок України


Департаментом пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України розглянуто звернення Волинської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу і повідомляється.

З 1 січня 2011 року набрав чинності Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Особливості сільськогосподарського виробництва врегульовано Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Так, для більш повного врахування зайнятості осіб у сільському господарстві передбачено зарахування їм до стажу роботи всього періоду роботи в сільському господарстві, незалежно від періоду отримання зарплати з урахуванням сезонності виробництва.

Відповідно до статті 7 зазначеного Закону для осіб, зокрема, які працюють у сільському господарстві, зайняті на сезонних роботах, які отримують заробітну плату (дохід) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення заробітної плати (доходу), виплаченої за результатами роботи, на кількість місяців, за які вона нарахована.

 

Перший заступник Міністра

В. Надрага

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали