Щодо необхідності одержання дозволу для виготовлення нових печаток та штампів замість непридатних для подальшого використання

 

 Статтею 10 Закону України "Про міліцію" визначено, що міліція відповідно до своїх завдань зобов'язана, зокрема, давати відповідно до законодавства дозвіл на придбання, зберігання, носіння і перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин та матеріалів, інших предметів і речовин, щодо зберігання і використання яких встановлено спеціальні правила, а також на відкриття об'єктів, де вони використовуються, контролювати додержання зазначених правил та функціонування цих об'єктів.

Необхідність та порядок одержання дозволу на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів були передбачені Положенням про дозвільну систему, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 576 (далі - Положення про дозвільну систему) та Інструкцією про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також порядком видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів, затвердженими наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 січня 1999 року N 17 (далі - Інструкція).

Разом з тим, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року N 1216 внесено зміни до Положення про дозвільну систему виключенням з переліку предметів, матеріалів і речовин, а також підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, штемпельно-граверні майстерні, печатки і штампи.

Додатково зауважимо, що Інструкція втратила чинність згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 січня 2011 року N 5 (Наказ N 5).

Враховуючи зазначене, на сьогодні дозволи на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів не видаються.

Лист від 02.03.2011 р. N 2276

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали